Екскурсії, гіди та екскурсоводи Камянець-Подільський
----

Коли дурні приймають закони, рано чи пізно вони вилізуть боком!

І ось 17 листопада риго-анальчим, їхні ж рішення, почали вилазити у вигляді незадоволених підприємців та студентів!

Сьогодні планове засідання виконкому пікетувало дві окремі категорії кам’янчан: приватні підприємці та студенти. Загалом, другий поверх міськради, де проходило засідання, заполонила понад сотня протестувальників.

 

Підприємці, які працюють у сувенірному містечку по вул. Старобульварній в Старому місті, вимагали у члені виконкому не скасовувати, а продовжити термін дії паспортів прив’язки для їхніх МАФів.

«Знаємо, що ми вам не потрібні. Сергій Шутяк і Микола Сосула нам прямо казали: ми заберемо цю замлю. Звичайно, бо їм же треба зробити дорогу до готелю!А це наша єдина робота, нам сім’ї чимось треба годувати», – обурювались підприємці.

Лупання настраханими очами головних міських чиновників , гнів активістів, крики, звинувачення, це все те, до чого призводить чиновницьке свавілля.
Вчора підприємці міста попередили про акцію протесту (Дивитись) сьогодні прийшли і досягли верховенства Закону у своєму маленькому питанні. Після довгих дебатів, вивертів і намагань відкласти питання підприємців, влада таки поступилась і ухвалила законно вірне рішення.
Не описую ситуацію в цілому, аби не вплинути на вас власною «маніпулятивною» думкою ( а відео не збреше) ; захочете - переглянете.


Другим «скандальним» питанням розглядали питання щодо внесення змін до Положення про молодіжну раду міста за пропозицією департаменту гуманітарної політики - куди хотіли пропихнути свої тітухінів, та змінити правила приймання рішень. І тут молодь теж довела свою правоту.
Підприємців і молодь міста підтримали сьогодні : (Громадські організації «Громадська рада», «Єдність – наша сила», Молодіжна рада, політичні партії: ВО «Свобода», Радикальна партія , «За конкретні справи» та просто люди з активною позицією).

 

Коментарі:

Коментарі 1

Валентина

Закони не дурні ! Саме не дотримання норм чинного законодавства і маніпулювання нормами задля чиєїсь вигоди , а часом і неправомірної, посадовими особам міської влади, призводить до таких ситуацій . Добре, що громадяни вже не замовчують ситуації і вимагають дотримання законодавства .

18 лис 2016 06:44 | Відповісти | Цитувати |
Залишити свій коментар:
    • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
      laughinglollovenorecourserequestsad
      tonguewassatcryingwhatbullyangry
Останні фото
Старе містоНове містоФортецяІсторичні фотоКам'янчани перейти у фотоальбом
Нове містоЛебеді підростають Лебеді підростають
Нове містонад Кам'янцем з'явилось 2 веселки над Кам'янцем з'явилось 2 веселки
Фотоальбом Камянець-Подільський / Ірина ПустинніковаКам'янеччина. Прекрасний край, рай для Кам'янеччина. Прекрасний край, рай для туристів-марафонців
Фотоальбом фортеці в Камянці / Козак РусланШикарні фото Старої фортеці Шикарні фото Старої фортеці
Старе місто / Петро ІгнатьєвФото з фестивалю "Форпост" 2017 Фото з фестивалю
Фотоальбом фортеці в Камянці / Козак РусланВигляд на Довжок в темряві Вигляд на Довжок в темряві
Нове містоЛебеді на заході сонця Лебеді на заході сонця
Нове містоВесна прийшла, нарешті! Весна прийшла, нарешті!
Фотоальбом Камянець-ПодільськийПисанки - Українські фортеці Писанки - Українські фортеці