Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Рюкзаки Авакова оцінювали в Кам'янці - тепер суд

Рюкзаки Авакова оцінювали в Кам'янці - тепер суд

  • 1 052
  • (Оцінок: 0)
Рюкзаки Авакова оцінювали в Кам'янці - тепер суд
Рюкзаки Авакова оцінювали в Кам'янці - тепер суд

12 квітня 2019 року в Кам’янець-Подільському міськрайонному суді відбудеться перше судове засідання у справі проти експертки Надії Бугрової - саме вона на замовлення НАБУ провела експертизу рюкзаків.


:wassat: Саме цікаве те, що справу по рюккзаках проти Бугрової  розслідувало 16 слідчих Нацполіції у Хмельницькій області.

Уявіть 16 слідчих розслідували вартість рюкзаків! !!!

:what: :tongue: :no: - це ж повний дебіліьзм системи!

А з боку НАБУ було 14 детективів, що розслідували справу на 14 млн., а наші місцеві 16 штук - 5000 - тобто на кожного слідчого по 300грн.!!!!! Ебать капать - це ж клоунада в шоколаді....

Надія Бугрова Надія Бугрова


Історія СПРАВИ:

Національне антикорупційне бюро залучило судову експертку Надію Бугрову для проведення комплексної товарознавчої експертизи у справі так званих рюкзаків Авакова. Експертизу провели на початку 2017. За результатами експертизи Надія Бугрова встановила, що рюкзаки не відповідали вимогам закупівлі МВС за 10 показниками.

Бугрова встановила реальну вартість - 555 гривень, а Авкаков закупив по 2899 гривень за штуку. Саме ці висновки стали основою справи.


Початок судового засідання — 12 квітня 2019р., 11:00. Адреса суду – вул. Драй Хмари, 7, каб. 10. Суддя – Черепахін В.О.------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини