Борис Урода

  • 2 952
  • (Оцінок: 0)
Борис Урода
Борис Урода

Симпатичний чоловік старшого віку попросив переглянути місцеву газетку. " Прошу"- відповіла я. "Тут десь є я намальований з рогами"... усміхнувся чоловік. "Шукайте"-відповіла я , протягуючи "Край Камянецький ". "Ось" - показав чоловік статтю з карикатурою та свій підпис під нею Борис Урода.

...щось до болю знайоме... "Борис Урода ".... задумалась я ...і.... згадала. Яка приємна зустріч !!! Аж ось він який є цей Урода!!!
Памятаю це призвіще ще з дитинства , коли поштар нам приносив до дому пахучі свіжою краскою газети... і я з радістью переглядала їх та разом з батьками читала..

"Дякую Вам Борис Урода , що ви були в нашому житті , ви нас смішили та скрашували наше життя своїми дотепними статтями.. здоровя Вам, та творчих здійснень !"- захоплено промовила я. :sad:

 


На той час це був "Прапор жовтня ". Памятаєте куточок "Камянецький їжак" , який він очолював у цій газеті ?
Зараз Борису Уроді уже 8-мий десяток , але по ньому зовсім цього не скажеш. Мабуть в цьому йому допомагає гумор.
Він і тепер продовжує працювати в газеті "Край Камянецький " Борис Урода відомий гуморист, байкар, Лапуреат премії ім. Микити Годованця, в свій час очолював спілку журналістів , випустив 7 книжок ... шле, при нагоді, камянчанам щирий привіт, та бажає побільше посмішок !!!


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини