Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський
» » » Мотанки Апельсина на шляху до 100 тис.

Мотанки Апельсина на шляху до 100 тис.

admin
1-02-2017  1 222 
Мотанки Апельсина на шляху до 100 тис.

Дворазові Золоті чемпіони!!!!!
У lll Всеукраїнському чемпіонаті з хореографічного мистецтва в місті Чернівці 08.10.2016 року  Народний ансамбль сучасного танцю "АПЕЛЬСИН" здобув перший золотий кубок, і тим самим виборов собі участьу фінальному турі, де виграш становитиме  100 000 гривень. Колектив представляв на огляд суддів  та глядачів унікальну композицію під назвою “Ляльки мотанки”.


В Києві 28.01.2017року під керівництвом  Пащенко А.М. і  хореографа Літинської І.В  колектив здобув другий золотий кубок і сертифікат на знижку у 10 000 гривень для участі в “Art Summer Fest”, який буде проходити у Болгарії з виграшним призовим фондом 1000 євро. Ансамбль показав глядачеві грузинський танець “Мелодія кохання”. Ніжнічсть рухів, краса костюмів і таланти дітей доповнили всю повноту цієї назви.
 
Бажаємо гарних виступів високих досягнень цьому талановитому колективу. Велика подяка керівнику та хореографам. Також дякуємо за підтримку і уболівання " Дитячий будинк творчості" м. Кам'янця-Подільського.

 

Дякуємо всім батькам ансамблю "Апельсин" за підтримку і вболівання. ВПЕРЕД ЗА ПЕРЕМОГАМИ!!!!

 


------


Залишити свій коментар: