Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Боришкевича нагородили за оборонну Щастя

Боришкевича нагородили за оборонну Щастя

  • 1 762
  • (Оцінок: 0)

Сьогодні ... Побачивши Валентина Боришкевича з його товаришем , я зацікавилась: "А що це в вас в руках?" "Та просто так"...скромно усміхнувся товариш " За оборону м. Щастя"( розкривши руку, в якій була медаль)

Товариш - це Руслан Цішковський, бойовий командир із Староконстянтинова, нагород має багато , але одну з найбільших своїх нагород він вважає Камянець-Подільських волонтерів, а саме Валентина Боришкевича та його друзів. За його словами , вони єдині , які допомагали їм на передові ...баквально усім , а це і продукти харчування , миючі засоби , одяг, білизна і т.д.


Дуже приємно було почути ці слова , та побачити Валентина знову, якого я не раз бачу до поїздок , та після : "Скільки зможем , будем їздити та допомагати нашим воїнам , особливо шкода тих молодих хлопчиків без досвіду 21 -25 років , як зараз бачу їхні очі їх очі..." - розповідає Валентин.
До речі ,недавно Валентин Боришкевич також одержав нагороду від патріарха київського всієї Русі-України Філарета, а саме медаль "За жертовність і любов до України ".


Дякуємо Вам хлопці за оборону нашого ЩАСТЯ...


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини