Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Кам'янецькі риги продовжують забирати землю в бабусь

Кам'янецькі риги продовжують забирати землю в бабусь

  • 2 159
  • 1
  • (Оцінок: 0)

9 грудня 2014 року на сесії міської ради Кам`янця-Подільського риги захотіли відібрати земельну ділянку в старенької бабусі.

 

Справа по цій ділянці на апеляції, (розгляд має відбутись 17 грудня) але вже сьогодні ця земельна ділянка виставлена на порядок денний.
Члени ВО "Свобода" та активісти вирішили підтримати стареньку, якій не хочуть платити за землю ні гроші ні дати квартиру.

 

Свобода на пікеті

На землю цієї бабусі зазіхнув місцевий риго-бізнесмен Оліневич, що поруч побудував будинок, до якого він захотів приєднати ділянку бабусі.

Михальченко Валентина Василівна, залишилась вдовою, навесні поховала сина. Проживає за адресою Ватутіна, 2, селеще Смірнова ще з довоєних часів. Ось ця нещасна старенька:

Михальченко Валентина Василівна

 

Хто голосував за відбір землі в бабці?

 

Також на сесію завітав ще один ошуканий кам`янчанин, який звинувачує Стецюка В.В. в привласненні трьох сотих по Огієнка, 97.

За твердженням цього громадянина Стецюк Василь Васильович підробив судове рішення, по якому Шевцова Людмила Михайлівна зробила договір Купівлі-Продажу.

:smailuk9: син цього Стецюка - юрист в офісі Мельниченка В.В.

 

 


------

Останні коментарі:

admin
admin
:smailuk3: За прийняття цього питання не вистачило лише 2 голосів
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини