Чому кам'янчани заробляють як раби?

  • 2 096
  • 2
  • (Оцінок: 0)

До останього моменту не вірив, що на кам`янеченні скільки бідних людей... Поки знову не проголосували за Мельниченка...

Запитуєтесь чому так думаю?

Дивіться!

А чи знає звичайний представник люмпену, що на папері раби в Україні отримують 4000 зарплатні? :smailuk14: 

Та це не реально, - Це гон... подумає більшість... Показую як це виходить:

:smailuk27:

1- 12 000
2- 11 000
3 - 8 000
4 - 5 000
5 - 4 500
6-7 - 3000
8-9 - 1300
__________
Середня зарплатня = 4900 грн.

 

І поки раби будуть голосувати, на виборах, за своїх рабовласників, зарплата завжди у них буде мінімальною!!!

Щоб не здохли з голоду.... :smailuk21: 

 

Ну а рабовласники так і не зрозуміли, що бідні та тупі раби це гірше ніж атомна зброя, яка може сама підірватись в будь-який момент!

Ахметов в цьому вже переконався...

 


------

Останні коментарі:

Богдан
Богдан
Шановний адміністратор(автор цієї статті). В мене до Вас запитання: Звідки така інформація що пан Сімашкевич отримує 12.000грн за ту, чи іншу зроблену роботу.=) Повірте як би він отримував такі кошти за кожну роботу яку зробив за період міського голови, то він був би багатший навіть за Ахметова=)!!! На мою думку це проплаченна стаття,яку заказав мабуть один з кандидатів на місце міського голови, тим паче що скоро місцеві вибори. А ви на жаль не дотримуєтесь професійної етики журналіста, який повинен бути об`єктивним, коректним, відповідальним за свою справу і поширювати чи коментувати лише ту інформацію, у правдивості якої переконаний. унийкате неповноти або неточностей чи викривлень інформації, яка могла б завдати моральної шкоди честі та гідності людини про яку написали.

мммддддаааа :smailuk6:,Уважаемый Богдан, я с вами согласна на 50% эта статья заказуха какого кандидата на мэрское место. А может администратор написал о заработной плате городского головы в месяц ... Тогда я была согласна с администратором что мэр может получат 12000грн зарплаты в месяц, и это было бы больше похоже на правду, а так этого быть не может, ну разве если мэр берет откаты от сделанной работы.

:smailuk37: :smailuk37: :smailuk37: стаття брехлива!!!
Цитувати Скарга
admin
admin
:smailuk7: Звичайно за місяць! Написано зарплата!,.. Чистою вона = 9000 + преміальні + за вислугу + ще якась херня пузатиків = Разом десь біля 12000грн.
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини