Дитячий ігровий куточок «A la minute»

  • 4 464
  • (Оцінок: 1)

У Кам’янець-Подільському ресторані «A la minute» обладнали дитячий ігровий куточок.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, у Кам’янець-Подільському ресторані мережі «A la minute», що при АЗК «ОККО», обладнали спеціальний дитячий ігровий куточок. Відтепер малеча має додаткову можливість цікаво і весело проводити час, перебуваючи з батьками у ресторані. М’які столики та кріселка, оригінальна гірка, пазли та інші розваги вже стали улюбленими для великої кількості дітлахів, хто вже встиг тут побувати.

У мережі ресторанів швидкого обслуговування «A la minute» дбають про потреби усіх категорій гостей. Тому цей заклад швидко став популярним серед туристів-автомандрівників та місцевих мешканців. Батьки, які подорожують з дітками, чи навіть немовлятами, зможуть не просто відпочити та смачно поїсти в «A la minute», а й зробити це із максимальною зручністю для себе та своєї малечі. Нагадаємо, що у ресторані є спеціальне дитяче кріселко для годування немовлят.

Тут наймолодші гості їдять і бавляться. Не оминули увагою й інтереси старших діток. Відтепер вони мають чудову можливість розважатися на м’яких меблях. Спостерігаючи за їхніми веселощами, мабуть, кожен з нас мимоволі згадує й своє безтурботне дитинство, адже усі ми звідти родом. На відміну від інших ресторанів і відпочинкових комплексів, де є платні дитячі ігрові майданчики,перебування та розваги в «A la minute» безкоштовні. Тож завітайте сюди з дітьми, щоб подарувати їм миті радості щасливого дитинства.  

 

 

Ресторан "A la minute" знаходиться за адресою:

м. Кам`янець-Подільський, просп. М. Грушевського, 2в

www.alaminute.ua

 

 

 

 

 

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини