Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський
» » » Дорогу яку робили калістрати - вже злазить

Дорогу яку робили калістрати - вже злазить

13-12-2017  884 
Дорогу яку робили калістрати - вже злазить

В жовтні 2017 року місцеві каліки робили дорогу (диивтись) в напрямку Мукші Китайгородської - а вже в грудні ця дорога почала злазити!

 

На 47 позачерговій сесії 12 грудня депутати розглянули звернення до прем’єр-міністра та генерального прокурора України щодо незадовільного ремонту дорожнього покриття зазначеної вулиці.

З державного бюджету на ремонт цієї ділянки було виділено 13 млн 228 тисяч грн. Оскільки дорога знаходиться не на балансі міської ради, ремонт виконувався на замовлення Служби автомобільних доріг. 28 серпня був проведений тендер, перемогу в якому здобула фірма ТзОВ «Єврошляхбуд».

За інформацією аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Єврошляхбуд» зареєстроване у Хмельницькому. Розмір статутного капіталу – 35 тисяч гривень, засновник та бенефіціар «Єврошляхбуду» – Сурен Авакян. Основний вид діяльності підприємства, заснованого 2006 року, -будівництво житлових і нежитлових будівель.

---

За справу взялось СБУ...


------


Залишити свій коментар: