Камянець-Подільський » Люди » Політики » Мазурчак Олександр Володимирович

Мазурчак Олександр Володимирович

  • 5 416
  • 2
  • (Оцінок: 0)
Мазурчак Олександр Володимирович
Мазурчак Олександр Володимирович


Роки на посаді мера:
   1998-2002,   2002-2006, 2006-2008

- Список мерів

- Наступник - А.Нестерук

Біографія Мазурчак Олександр Володимирович:

Народився 30 червня 1959 р. у с. Ходорівці, Кам’янець-Подільського р-ну Хмельницької області.

Освіта вища. У 1982 р. закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, інженер-механік. Трудову діяльність розпочав у 1976 р. робітником Кам’янець-подільського цукрового заводу. З 1982 р. – головний механік Хмельницького трикотажного об’єднання. З 1985 р. – начальник сектора держнагляду за механічними засобами вимірювання Хмельницького центру стандартизації і метрології.

З 1987 р. – начальник сектора метрології, заступник начальника, з жовтня 1991 р. – начальник Кам’янець-подільського відділу Хмельницького центру стандартизації та метрології. З листопада 1994 р. – депутат, а з грудня 1995 р. – заступник голови Кам’янець-подільської міської ради (на громадських засадах). З вересня 1997 р. – секретар і виконуючий обов’язки міського голови Кам’янець-подільської міської ради. В березні 1998 р. обраний Кам’янець-подільським міським головою.

Олександр Мазурчак 

Квітень 1998 - січень 2008 рр. - Кам`янець-Подільська міська рада - голова.

Січень - вересень 2008 - заступник, перший заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України.

Вересень 2008 - березень 2009 рр.. - Перший заступник Міністра з питань ЖКГ України - начальник Державної житлово-комунальної інспекції.

З березня по липень 2009-го - перший заступник Міністра з питань ЖКГ. Потім по березень 2010 року - знову перший заступник міністра - начальник Державної житлово-комунальної інспекції.

З квітня по червень 2010-го - заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України.

З червня 2010 року - заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА). Олександр Мазурчак курирував питання житлово-комунального господарства, палива та енергетики.

З грудня 2010 - Олександр Мазурчак - перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА).

 За роки його мерства зроблено чимало - збережено архів міста, розпочато реальну відбудову Старого міста, введені нові пільги для інвалідів І групи і сімей загиблих в Афганістані, відкрито філію Київського інституту туризму, економіки і права та філію Європейського університету, створено військовий ліцей. Для популяризації міста почали проводити всеукраїнські та міжнародні заходи, серед яких: “Козацькі забави”, “Рицарські турніри”, “Шевченківські дні”, чемпіонати України з авторалі, повітроплавання; дитячий мистецький фестиваль “Стара фортеця”, фестиваль “Семи культур”. Створено офіційний сайт міста та багато іншого. Член НДП.

Голова громадської організації “Партія відродження Кам’янця-Подільського”. "Моя основна мета - покращання Світу. Життєвий принцип: “Делай, что должен, пусть будет, что будет – вот повеление, данное рыцарю” (Вальтер Скот). Улюблений вислів: “Закон суворий, але він закон”. Найприємніше у роботі - спілкування з людьми.

В людях ціную чесність у стосунках, компетентність". Нагороджений медаллю “За заслуги” від Спілки воїнів-інтернаціоналістів України, орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (08.2004 р.). Має свідоцтва про впровадження 11 рацпропозицій зі значним економічним ефектом. Автор праці “Советы покупателю» (1990 р.). Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


------

Останні коментарі:

anton
anton
такое количество взяток собрал, что даже на Киев хватило. Блин, а как рисовался негодяй
Цитувати Скарга
admin
admin
Куда смердюх не пхнеться за ним одні тарифи ростуть. Йому пофіг - а люди мучаться через нього... :b_plakat3:
Але доля його вже покарала!
Цитувати Скарга

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини