Камянець-Подільський » Люди » Політики » Васильянов Дмитро Сергійович

Васильянов Дмитро Сергійович

  • 3 671
  • (Оцінок: 1)
Васильянов Дмитро Сергійович
Васильянов Дмитро Сергійович

Народився 1956 року.
У 1980 році закінчив Чернівецький медичний інститут. Був направлений на роботу в Кам`янець-Подільську міську лікарню. На базі хірургічного відділення пройшов інтернатуру по хірургії.
По закінченню інтернатури з 01.08.1981 року був прийнятий на посаду лікаря хірурга в міську поліклініку № 2.

З 01.08.1983 року переведений на посаду чергового лікаря хірурга міської лікарні, а з 09.01.1985 року переведений на посаду лікаря нейрохірурга.
З 03.03.1995 року по 08.04.1998 року працював на посаді заступника головного лікаря по ЛТЕ, а з 08.04.1998 року був переведений на посаду заступника головного лікаря по поліклінічному розділу роботи де пропрацював до 14.12.1999 року.
З 15.12.1999 року призначений на посаду заступника міського голови м. Кам`янця-Подільського, а 06.07.2004 року звільнений з даної посади по-переводу в міську лікарню № 1 на посаду головного лікаря де і працює по теперішній час.
Починаючи з 1995 року і по теперішній час має сумісництво лікаря нейрохірурга в міській лікарні № 1.
В 1982 році пройшов курси по нейрохірургії по лінії Міністерства ЦО.
З 27.07.1989 року по 28.12.1989 року проходив курси спеціалізації по нейрохірургії при КДІУЛ.
З 24.05.1995 року по 11.07.2006 року був атестований на першу атестаційну категорію по спеціальності «лікар нейрохірург» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров`я Хмельницької обласної державної адміністрації.
3 11.07.2006 року по даний час атестований на вищу атестаційну категорію по спеціальності «лікар нейрохірург» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров`я Хмельницької обласної державної адміністрації.
З 06.06.2007 року по 04.11.2008 року атестований на першу атестаційну категорію по спеціальності «Організація і управління охороною здоров`я» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров`я Хмельницької обласної державної адміністрації.
З 05.11.2008 року по 04.11.2013 року атестований на вищу атестаційну категорію по спеціальності «Організація і управління охороною здоров`я» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров`я Хмельницької обласної державної адміністрації.
Загальний медичний стаж - 32 роки.
Стаж роботи лікарем нейрохірургом - 27 років.
Стаж роботи по організації і управлінню охороною здоров`я - 9 років.
З 1981 року 1999 рік в честь Дня медпрацівника нагороджувався грамотами та подяками по обласному управлінню охорони здоров`я, міському управлінню охорони здоров`я.
06.12.2000 року нагороджений Почесною грамотою виконавчого комітету міської ради за активну громадську позицію та з нагоди 10-ї річниці місцевого самоврядування.
04.10.2000 року за значний особистий внесок в підготовку та проведення Міжнародного фестивалю «Сім культур» відзначений подякою міського голови.
21.03.2000 року за багаторічну плідну працю, за значний особистий внесок в розвиток культури міста та з нагоди відзначення працівників культури та аматорів народного мистецтва нагороджений Почесною грамотою виконавчого комітету міської ради та цінним подарунком.
24.08.2000 року за вагомі і значні досягнення у праці, активну громадську позицію, високу професійну майстерність та з нагоди 12-ї річниці Незалежності України оголошено подяку виконавчого комітету міської ради.
29.06.2004 року нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.
07.06.2006 року нагороджений Почесною грамотою обласного управління охорони здоров`я.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини