Битва націй 2010

  • 3 896
  • 0 0
    (Оцінок: 0)

З 30 квітня по 3 травня в Хотині відбудеться військо-історичні реконструкції середньовіччя. Але це не тільки битви, кожного дня у рамках фестивалю з 10:00 по 21:00 будуть проводитися різні майстер-класи

Ансамблі середньовічного танцю "Фламмея" і "Глорія з Мінська, і колектив" Джойссанс "з Києва проведуть для всіх охочих майстер-класи. Це цікава і унікальна можливість вивчити безліч старовинних танців різних століть і регіонів, весело і з задоволенням провести час між видовищними боями.

Гості з Києва, група Overground, проведуть майстер-клас, на якому ви отримаєте можливість навчитися грати на барабанах;

Також Вас очікує ремісничий майстер клас, зможете навчитися робити глиняний посуд, познайомитися з шкіряним ремеслом.

 

Битва Націй - підбірка фото

В Кам`янці-Подільському:

В Кам`янці-Подільському в Старій фортеці (1-3 травня) на Південному дворику - реконструктори з Кам`янця-Подільського

теж організують маленьке шоу в стилі 17-18ст.

Бажаючі зможуть зайти в дворик лише за 10 грн. і матимуть змогу постріляти з мушкету, пофехтувати та сфотографуватись.

 

А в Хотині

А на території Хотинської фортеці вас очікує маса цікавих середньовічних забавок:

Середньовічний театр;

Удар лицаря;

Фотографування на знаряддях тортур;

Стрільба з луків та арбалетів;

Інтерактивний музей середньовічних збруї і зброї;

Фото з лицарями на тлі замку;

 

Екскурсія і прогулянка з автентичного табору учасників,ознайомлення з побутом і польовими буднями середньовічних армій;

Реміснича ярмарок;

Майстер класи середньовічного ремесла;

Аніматори

Дамбайскій бокс на колоді

Біг у мішках

І багато-багато іншого

За всі дні фестивалю у розважальній програмі візьмуть участь більше п`ятнадцяти танцювальних та музичних колективів з різних міст і країн.

 

Відео про Битву націЙ

 

 

 

 

Програма фестивалю Битва націй

30 квітня

12:00 - 13:00 Відкриття фестивалю:

Парад національних збірних

Представлення бійців і суддівської групи; Урочисте відкриття фестивалю; Денний концерт на честь відкриття фестивалю;

Завантаження та фотографування з бійцями;  Безліч майстер-класів та цікавих конкурсів

13:00 - 15:00 Денна концертна шоу програма:

програма Чумацький шлях (Фолк-колектив)

Фламмея (ансамбль старовинного танцю)

15:00 - 18:00 Тренування бійців   група Overground *

18:00-20:00 Договірні бугурти цивільних учасників

Фламмея * (ансамбль середньовічного танцю)

20:00 - 22:00 Вечірня концертна шоу програма

програма Глорія  (ансамбль середньовічного танцю)

Джойссанс  (студія середньовічного танцю) Caмi Cвoї (фолк-рок колектив) Фаєр шоу

 

1 травня

10:00 - 11:00 Ранкова концертна шоу програма

Чумацький шлях (Фолк-колектив)

Глорія  (Ансамбль середньовічного танцю)

Джойсанс  (Студія середньовічного танцю)

Фламмея  (ансамбль старовинного танцю)

Джойссанс \ Overground \ "КораллГ

(Фолк-колектив)

Фаєр шоу

 

11:00-14:30 Бої 5 на 5

14:30 - 15:00 Денна концертна шоу програма

15:00 - 17:00 Бої 1 на 1

17:00 - 17:15 Денна концертна шоу програма

17:15 - 19:00  Бої 21 на 21

19:00 - 20:00 Масові договірні бугурти

20:00-23:00 Вечірня концертна шоу програма

 

2 травня

10:00 - 11:00 Ранкова концертна шоу програма

Overground * Требушет (фолк-колектив)

11:00-14:30 Бої 5 на 5

14:30 - 15:00 Денна концертна шоу програма

Глорія (Ансамбль середньовічного танцю)

15:00-17:00 Бої  1 на 1

17:00 - 17:15 Денна концертна шоу програма

Фламмея * (ансамбль середньовічного танцю)

17:15 - 19:00 Бої 21 на 21

19:00 - 20:00 Масові договірні бугурти

20:00-23:00 Вечірня концертна шоу програма

Джойссанс (Студія середньовічного танцю)

Revenko Band (Інструментальний колектив)

F.R.A.M. (Фолк-індастріал)

Радослав "Фаєр шоу

 

3 травня

11:00-13:00 Ранкова концертна шоу програма

Overground

Требушет (Фолк-колектив)

FRAM (Фолк-індастріал)

Глорія (Ансамбль середньовічного танцю)

13:00 - 14:30 Бої 5 на 5 Overground

14:30-15:30 Денна концертна шоу програма

Фламмея (Ансамбль середньовічного танцю)

15:30 - 16:30 Бої 1 на 1

16:30-17:30 Денна концертна шоу програма

TEUFELSTANZ (Середньовічний фолк)

17:30-19:30 Бої 21 на 21

19:30 - 20:00 Масові договірні бугурти

19:30-23:00 Вечірня концертна шоу програма Глорія

Revenko band (інструментальний колектив)

Spiritual of season (фолк колектив)

Фаєр шоу

 

Офіційний сайт фестивалю.

 

У програмі можливі зміни


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини