Камянець-Подільський » Історія » Події минулого » Кам'янець-Подільський "Лицарський клуб"

Кам'янець-Подільський "Лицарський клуб"

  • 4 072
  • (Оцінок: 0)
без картинки
Кам'янець-Подільський "Лицарський клуб"

Кам`янець-Подільський, місто з давніх часів знане в Європі як місто - лицар, воїн, оплот християнства та "фортеця милістю Бога", яку формували провідні військові інженери.

Виникнувши в давньоруські часи, в середині XIV ст. місто було інкорпороване до складу Великого князівства Литовського, а з 1434 по 1672 та з 1699 по 1793 рр. знаходилося під владою Корони Польської.

Між 1672 - 1699 рр. містом володіли турки, а у 1793 р. над ним замайорів прапор з двоглавим російським орлом.

У XVIII ст. його гарнізон складали офіцери майже зо всіх європейських країн - Англії, Франції, Данії, Нідерландів, Італії, Польщі, Росії...

Сьогодні це туристична "Мекка" з добре збереженим середньовічним оборонним комплексом та надзвичайно багатою військовою історією, відтворення якої поклали собі за мету члени Кам`янець-Подільського військово-історичного Товариства шанувальників історії фортифікації.

Спроба ситуаційної реконструкції епохи розквіту Європейського лицарського руху.

 

  

 

 Кам`янець-Подільський "Лицарський клуб" у складі місцевого військово-історичного Товариства, що функціонує з червня 1996 р.

Головна мета діяльності Товариства-вивчення військової історії та популяризація її шляхом костюмовано-театралізованих дійств.

 

За період свого існування Товариство здійснило ряд військово-історичних акцій, в т.ч. міжнародних, і підготувало декілька телевізійних передач.

 

На сьогодні товариство не подає ознак життя. Якщо бажаєте віднайти хлопців шукайте пана Ігора Данилова, його добре знають серед туристичних фірм.

 

  

Лицарський клуб

  

Лицарський клуб

  

Лицарський клуб

  

Лицарський клуб

  

Лицарський клуб


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини