Камянець-Подільський » Довідка » Про місто » Кам'янець-Подільська швейна фабрика

Кам'янець-Подільська швейна фабрика

  • 2 644
  • (Оцінок: 0)
Кам'янець-Подільська швейна фабрика
Кам'янець-Подільська швейна фабрика

Кам'янець-Подільська швейна фабрика добре відома в Європі  ів Україні для шанувальників високоякісного стильного чоловічого одягу.

Продукція швейної фабрики:

  • Верхній чоловічий одяг: костюми, піджаки, штани, куртки, пальто з синтетичної і вовняної тканини.
  • Жіночі костюми.
  • Шкільна форма.

Контакти фабрики:

Адреса: Кам'янець-Подільська міськрада, Кам'янець-Подільський, площа Вiрменський Ринок
067-679-64-50
097-726-88-65
097-566-98-02
038-492-10-30
shwey@kp.rel.com.uaЗасноване в середині минулого століття, "Кам'янець-Подільське колективне швейне підприємство" володіє кращими традиціями швейного виробництва. Кам'янець-Подільська швейна фабрика — це виробництво, що працює за сучасними технологіями з дотриманням високих європейських стандартів якості, з ефективним управлінням та якісним обслуговуванням замовників та вже більше 20 років ми успішно шиємо на замовлення чоловічий одяг для провідних європейських компаній та відомих торгових марок в усьому світі.


Виготовляємо індивідуальну шкільну форму, що відповідає вимогам Міністерства освіти України і з екологічної тканини з турботою про здоров’я Ваших діточок і є індивідуальної для кожного замовника.


Ми не стоїмо на місці — відповідно до сучасних вимог постійно вдосконалюємося. Працюємо у напрямках: на умовах давальницької сировини та виготовлення продукції на вітчизняний ринок. Наші замовники шанують нас за високу якість пошиття виробів, чітке виконання вимог та домовленостей.


Історія підприємства бере початок у 20-х роках ХХ століття.

На підприємстві, починаючи з 1963 року освоєна обробка костюмів чоловічих із середньої групи тканин за

технологією вищої якості. З 1968 року поступово проводилася спеціалізація всіх пошивних цехів і в 1970 році фабрика була повністю

спеціалізована по пошиттю костюмів чоловічих і жіночих, брюк чоловічих і жіночих, шкільної форми, кітель і

брюки для в/з, куртка та брюки для в/з, чоловічих пальто. За останні десять років, в результаті співпраці з іноземними фірмами, підприємство істотно підвищило свій технологічний і технічний рівень. Впроваджено нове обладнання, зокрема автомати для виготовлення кишень, технологічні лінії для волого-теплової обробки піджаків і брюк, прес для дублювання деталей одягу «Канегисер».

Для моделювання, конструювання та виготовлення зразків, підприємство має свій експерементальний цех з висококваліфікованим персоналом, який за короткий термін впроваджує у виробництво всі новинки та зміни в технологію та конструкцію виробу.

Працює система автоматизованого проектування одягу. Від сезону до сезону постійно оновлюється асортимент моделей.

Високоякісні тканини забезпечують виробам підприємства практичність, багата кольорова гама – різноманітність

асортименту, доступні ціни роблять нашу продукцію конкурентоспроможною.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини