Камянець-Подільський » Блогери » Козак Руслан » В Хмельницькому побудують Діснейленд

В Хмельницькому побудують Діснейленд

  • 3 685
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
В Хмельницькому побудують Діснейленд

Поки кам`янецькі довбодятли-чинуші тішаться дизайнерськими лавочками в парку, молодий та амбітний мер Хмельницького презентував будівництво Діснейленду.Величезний парк атракціонів та розваг у Хмельницькому планують розташувати в заплаві річки Південний Буг, від вулиці Свободи до Старокостянтинівського шосе. Нині тут – болото, очерети та хащі.

парк атракціонів

А буде паркова зона, де оздоблять набережну, встановлять атракціони, американські гірки, оглядове колесо, басейни, міні-копії найкращих зразків світової архітектури. Також буде понад тридцять тисяч квадратних метрів об’єктів спортивної інфраструктури: зали для занять боксом, боротьбою, гімнастикою, тренажерні зали, стадіони, багатофункціональні спортивні майданчики для тренувань та змагань найвищого рівня. Разом з парковою, розважальною та спортивною зонами буде й сучасне елітне житло з урахуванням світового досвіду енерго-збереження та комфорту.

Якщо Симчишин зможе побудувати цей парк він війде в історію України, а про Хмельницький будуть говори усі!....

 

Ганьба кам`янецьким чинушам-ригоаналам, які за 25 років НІЧОГО, нічого не зробили для масового приваблення туристів в Кам`янець!

:angry:


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини