Камянець-Подільський » Інформація про сайт k-p.net.ua

Інформація про сайт k-p.net.ua

  • 13-07-2015

Кам’янець-Подільский - туристичне місто, життя якого вирує в сучасному ритмі.Перший портал міста - СЛІДКУЙТЕ за НАМИ в:

  1. youtube kamianets1kр
  2. Instagram @kamianets1kр
  3. Facebook #kamianets1kр
  4. НАШІ КОНТАКТИ

----

 

097-479-12-18 (або пишіть у Viber)

gamessutra@gmail.comНаш інформаційний портал містить актуальну інформацію, яка стане в нагоді як мешканцям Кам’янця-Подільського, так і його гостям.

Новини міста, інтерв’ю, коментарі фахівців, а також моніторинг місцевих ЗМІ – наш сайт дозволить вам бути в курсі останніх подій.

Вас втомили офіційні новини міста? Ми пропонуємо різноманіття думок та поглядів на хвилюючі вас питання. Наш портал містить усю необхідну інформацію про роботу комунальних служб Кам’янця-Подільського. Також ви завжди можете скористатись бізнес-довідкою, яку ми розмістили на нашому ресурсі. Сайт містить найповніший анонс культурних та мистецьких подій, в тому числі й розклад кіносеансів.

Для туристів та мешканців міста наш портал пропонує повну інформацію про розважальні заклади, фестивалі, та музеї Кам’янця-Подільського, їх адреси, телефони та вартість квитків, а також переглянути фотоальбом міста.

Кам’янець – місто з багатою історичною спадщиною. Для поціновувачів історії портал має унікальну добірку історичних матеріалів, які доступно та цікаво розкажуть вам про сучасне та минуле Кам’янця-Подільського.

 

laughing Для тих хто хоче стати блогером

 

Живіть у ритмі міста! Будьте завжди в курсі найцікавіших подій!