Камянець-Подільський » Новини » Буденне життя » Давайте разом боротись з корупцією!

Давайте разом боротись з корупцією!

  • 1 969
  • 0 0
    (Оцінок: 0)
без картинки
Давайте разом боротись з корупцією!

Усі небайдужі кам`янчани Запам`ятайте - міський бюджет - це особисті кошти кожного з нас.

І тільки спільними діями ми зможемо добитись контролю над їх використанням.

Роздруковуйте прикріплений документ. Збирайте підписи в своїх сусідів по підїзду!

Інструкція додається!

Пояснення-інструкція

Кожен бажаючий може долучитись до збору підписів під цим Зверненням.

Для цього потрібно зробити три прості речі:

1.   Роздрукувати дане Звернення, ознайомити з ним друзів та знайомих

2.   Заповнити Додаток № 3 Звернення. При потребі - роздрукувати декілька примірників, усі аркуші буде долучено до Звернення

3.   Заповнений Додаток передати в офіс Кам`янець-Подільської Самооборони , що знаходиться за адресою -вул. Пушкінська, 44  3-й поверх, вхід з двору), або в офіс партії "Свобода" - Олівець, 7 поверх.  

Після підрахунку кількості підписів дане Зверення буде публічно передано міському голові, копії будуть надіслані депутатам міської Ради, Прокурору Хмельницької області, начальнику УДСБЕЗ УМВС України в Хмельницькій області, урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики Тетяні Чорновол, Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та Координатору Самооборони в Україні, секретарю РНБО Андрію Парубію.

Завантажити документи

Zvernennya_schodo_protidiyi_koruptsiyi-FV-1.pdf
[546.84 Kb] (Завантажили: 38)

___________

Кам`янець-Подільському міському голові Сімашкевичу М.Є

членів Самооборони, Правого Сектору, Громадського Сектору, ВО «Свобода» та громади м. Кам`янця-Подільського

(копії - депутатам Кам`янець-Подільської міської Ради, Прокурору Хмельницької області, начальнику УДСБЕЗ УМВС України в Хмельницькій області, урядовому уповноваженому з питань антикорупційної політики Тетяні Чорновол, Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову )

ЗВЕРНЕННЯ

щодо протидії корупції в сфері житлово-комунального господарства

 

Шановний Михайло Євстафієвич Громада міста висловлює свою стурбованість ситуацією, яка склалась останнім часом навколо розподілу бюджетних коштів у сфері житлово-комунального господарства.

Пропонуємо Вам розглянути нижченаведену інформацію, яка на даний момент є загальнодоступною, і може свідчити про наявність корупційних схем в міському ЖКГ, та вжити рекомендовані заходи:

1.

За інформацією, оприлюдненою у «Віснику Державних Закупівель»,01-02. лютого 2013р. Департамент житлової політики, доріг та інфраструктури Кам`янець-Подільської міськради Хмельницької області в за результатами тендерів уклав низку угод з ПП «РАПлюс» на послуги з озеленення та санітарної обробки насаджень міста вартістю 0,97 млн грн.

Загальна сума угод, укладених між Департаментом та ПП «РАПлюс» ,заснованим в квітні 2012 за період з травня 2012 по лютий 2013рр - понад 1, 5 млн грн. (посилання - https://z.texty.org.ua/seller/57909 )

Як відомо, голова вказаного департаменту - Олександр Васильович Бабчинський пов`язаний родинними зв`язками з засновницею ПП «РАПлюс» - Бабчинською Тетяною Анатоліївною. Також Бабчинський О.В. є засновником ПП «РА - плюс», керівником якого є Бабчинська Т.А. Незважаючи на формальну відсутність претензій з боку правоохоронних органів, очевидними є

а)  відсутність необхідного досвіду у виконанні відповідних робіт у ПП «РАПлюс»

б)  конфлікт інтересів та особиста зацікавленість Бабчинського О.В. у відповідному розподілі бюджетних коштів.

 

2.

04.03.2013 на офіційному сайті МВС України було оприлюднено матеріал під заголовком «На

Хмельниччині правоохоронці затримали чиновників, які розкрадали бюджетні кошти» (посилання), в якому йдеться про привласнення чиновниками «одного з комунальних підприємств м. Кам`янець-Подільського» понад 562 тис. грн. шляхом махінацій із фіктивними поставками нафтового бітуму .

12.02.2014, у відповіді на офіційне звернення депутата міськради В.Сенюка щодо даного питання, було вказано на неможливість надання інформації згідно з чинним законодавством. Водночас, не зважаючи на високу ймовірність того, що вказане підприємство підпорядковується міській раді, і йдеться про кошти громади, посадовими особами не було ініційовано жодних розслідувань та перевірок ( наприклад, звірки поставок та розрахунків за нафтовий бітум комунальними підприємствами міста). Підчас обговорення даної ситуації в сесійній залі

заступником міського голови Бабієм С.В, до обов`язків якого відноситься координація ,організація та контроль у галузі міського житлово- комунального господарства, було повідомлено про зловживання в при закупівлях бітуму в 2010р на суму 99 тис грн. , а також неодноразово вказано на відповідальність «попередньої влади». Водночас жодної інформації щодо справи на 562 тис грн. (нагадуємо, публікація на офіційному сайті МВСУ від 04.03.2013). надано (навмисне чи через необізнаність) не було.

аркуш 1 з 2/

Враховуючи наведені вище дані, а також можливі наслідки у разі відсутності відповідних заходів, рекомендуємо:

1.   Вжити термінові заходи для перевірки діяльності ПП «РАПлюс», та опублікувати відповідну інформацію щодо даного підприємства, а саме:

1.1 Протоколи розкриття тендерних пропозицій по усім закупівлям, які були здійснені за участю даного ПП

1.2 Повний перелік договорів, укладених між ПП «РАПлюс» та Департаментом житлової політики, доріг та інфраструктури Кам`янець-Подільської міськради Хмельницької області, за період з 01.05.2012 по теперішнй час

1.3 Копії вказаних договорів, кошторисів, актів виконаних робіт, накладних на закупівлю матеріалів тощо.

2.   Вжити термінові заходи для перевірки дних, , опублікованих 04.03.2013 на офіційному сайті МВС України у матеріалі під заголовком «На Хмельниччині правоохоронці затримали чиновників, які розкрадали бюджетні кошти» , та опублікувати відповідну інформацію , а саме :

2.1 Повний перелік договорів на закупівлю нафтового бітуму, що укладались комунальними підприємствами міста за 2010-2013 рр з підприємствами-поставщиками з Полтавської обл.

2.2 Копії вказаних договорів, та супутніх документів - рахунки-фактури, платіжні доручення, видаткові та товарно-транспорті накладні, акти прийому-передачі ТМЦ тощо

3.   Тимчасово усунути від виконання обов`язків голову Департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури Бабчинського О.В та заступника міського голови Бабія С.В, розглянути питання щодо відповідності даних працівників займаним посадам.

Вказані матеріали протягом 10 днів опублікувати на сайті Кам`янець-Подільської Міської ради - www.kam-pod.gov.ua , електронні копії направити редакціям місцевих та обласних друкованих видань. , а також на адреси представників Правого Сектору та Самооборони

Додаток №1 - копія публікації від 04.03.2013 з офіційного сайту МВС України -«На Хмельниччині правоохоронці затримали чиновників, які розкрадали бюджетні кошти»- https://www.mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/search/control/main/uk/publish/article/822791 - 1 аркуш

Додаток №2 - Копія публікації від 19.02.2013 порталу незалежних журналістських розлідувань « Наші гроші» стосовно діяльності ПП «РАПлюс» https://nashigroshi.org/2013/02/19/meriya-viddala-miljon-ridnij-firmi-komunalnoho-chynovnyka/ --1 аркуш

Додаток №3 - підписи членів Самооборони, Правого Сектора, Громадського Контролю та Громади Міста

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини