Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Буденне життя » Справжнє обличчя кам'янецької преси

Справжнє обличчя кам'янецької преси

  • 2 331
  • (Оцінок: 0)

Після того як свободівці інтелектуально обіграли тітушок на чолі з регіоналами й провели все ж таки зустріч кам`янчан з Іриною Фаріон кам`янецька преса показала своє справжнє обличчя!

На сьогодні в Кам’янці-Подільському є три популярних газет, і якщо я не на мить не сумнівався, що «Ділове місто» у стилі рупорту Паханату однобоко висвітлить події то від прочитанного в «Подолянину» отримав маленький шок! Але про все по черзі з власними коментами:

 

Ділове місто:

Світлана Мельник
Головний редактор Ділового міста: Світлана Мельник

 

1. Думка представників Свободи повністю відсутня!

– А навіщо ?

 

2. 30% статі відведено на опис подій, а 70% на пояснення подій Партією Регіонів, ментами ну і звичайно коментами самої Світлани Мельник.

- Без коментів.

 

3. Свободівці пускали людей по фейсконролю…

- Якби пустили тітушок зустріч не відбулась би!

 

4. - На зустріч прийшли представники дитячо-юнацької школи щоб запитати про проблеми фінансування спортивних закладів і закриття спортивних шкіл?

- Це ж ким треба бути щоб повірити у те, що діти прийшли питати у Фаріон чому влада – «Партія Регіонів і Мельниченко» не фінансує їх школи та ще і закриває. Світлано! а яке відношення Свобода має до державних коштів і програм?

 

5. Цитата з тексту статті: - « У залі крім образливих слів та гарних декларацій… почути чогось гідного не вдалось»

- Ну так послухайте Світлано. А якщо інтелекту не вистачає сприймати розумні речі то слухайте Бувшого зека і Азірова.

Регіонали:   Свобода:
 <!--kamenec_media_begin:300x250,https://www.youtube.com/watch?v=sk_sRTT21cU--><!--kamenec_media_end-->    <!--kamenec_media_begin:300x250,https://www.youtube.com/watch?v=o9Ry2Dlbdy0--><!--kamenec_media_end-->

 

6. Пані Світлана також і згадала про таких як я, які в Інтернеті назвали вчителів та завезених державних службовців жополизами, рабами, вівцями.

– А правда то очі коле! ( а тут слова Фаріон про завезених службовців та вчителів)

 

Подолянин


Головний редактор Подолянина: Алла Бабляк

1. Освітлення подій в МБК зайняло аж трішки більше 0,5 сторінки, зате поруч на цілу сторінку висвітлено участьі Мельниченка у 10 форумі «Україна та світ в епоху змін: фактори успіху».

– Супер актуальна тема! Краще б написали як кам’янчани виживають без зарплатні у 2013 році, чи як кам’янчани все літо мились в тазіках.)

 

2. Продовження статті в анонсі на першій сторінці вказано із посиланням на статтю про Мельниченка!

- Помилка?

 

3. Знову як і в Діловому місті подається думка лише регіоналів та редакції газети.

 

4. Цитата – «Не мовчали і обурення спортсмени, яких на всю Україну обізвали ті тушками»

– А як назвати молодих хлопців у спортивній формі з капішонами на голові, що прийшли на політичну зустріч з інтелектуалом-мовознавцем?

 

5. Як і в рупорті влади згадується звернення директора ДЮСШ № 2 і №1 і №5 Віталія Ліпковського та Станіслава Кшемінського, Анатолія Лабаюка та президента тхеквандо Кам’янця Сергія Чайки - які скаржаться на те що їх не пустили на зустріч, де вони хотіли поставити запитання Фаріон!

– а навіщо дітей потрібно було брати на зустріч до ФІЛОЛОГА?, депутата опозиції, який не впливає на формування бюджету і розподіл коштів тим паче на закриття шкіл? Чи тренери забули що зараз при владі Партія Регіонів і В. Мельниченко? І саме вони і закривають їх школи, врізають їм бюджет і не платять зарплатню???

7. І лише в кінці статті геніальне речення: « немає значення, хто є ініціатором провокації, треба мати мудрість не стати спровокованим!»

- Шановна редакція, а якби вам в редакцію пустили газу і виломлювали двері! ви б бляха-муха корчили з себе мудрих і зберігали спокій??? Вибачайте як вийшло стримати атаку ті тушок так вийшло, менти в цей час курили бамбук… Подивіться ось це:

 Штурм МБК в Кам`янці.

Спочатку, де темно, з боку свободівців, а потім з боку спортсменів, що прийшли збільшити свій інтелектуальний рівень:

<!--kamenec_media_begin:https://www.youtube.com/watch?v=wOZ_7LTrjN8--><!--kamenec_media_end-->

Ключ

Наталія Яцемірська
Головний редактор Ключа: Наталія Яцемірська

 

1. Висвітлено думки всіх сторін: Партії регіонів, Свободи, директора МБК та навіть перехожих і бувшого фашиста-комуняку – Гільовскього.

 

2. Наявність фото на всю сторінку усіх учасників конфлікту.

 

- Особисто від мене Ключу – РЕСПЕКТ!

 

 

 

 

Ось така х@@я малеча, яка казав Дід Панас. Ще рік, два і якщо не зламають редакцію Ключа будемо ми жити як при комунізмі – буде в Кам`янці-Подільському на папері щастя і достаток!

 - Батьки, задумайтесь куди ходять ваші діти!!!!!!!!!!!!!!!!

 

P.S. Хочете щоб вас діти не називали вівцями! – Боріться – Бо лише в боротьбі можна позбутись рабства!.

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини