Різанина біля базару.

  • 1 830
  • (Оцінок: 0)

У результаті різанини загинув 50-річний кам’янчанин. Конфлікт між двома чоловіками виник після спільного розлиття алкоголь­них напоїв.

6 липня, близько 3-ї ночі, до міськвідділу міліції зателефонував місцевий житель і повідомив про те, що на перехресті вул.Князів Коріатовичів і пр.Грушевського виявив двох чоловіків із ножови­ми пораненнями, яким одразу ви­кликав «швидку».

У молодшого, 29-річного, ме­дики діагностували колото-різану рану черевної порожнини. З його 50-річним опонентом ситуація була значно складнішою: дві про­никаючі колото-різані рани груд­ної та черевної порожнин. Лікарі декілька годин боролися за життя чоловіка, але травми виявилися несумісними із життям.

<!--MBegin:https://k-p.net.ua/uploads/posts/1436898405_rizanuna.jpg|-->`Різанина <!--MEnd-->

 

Правоохоронці з’ясували, що чоловіки були знайомі й тієї ночі випивали разом. Захмелівши, по­чали з’ясовувати стосунки: спо­чатку за допомогою кулаків, а потім старший дістав ножа і наніс один удар супернику. Той перехо­пив холодну зброю, двічі вдарив у відповідь і викинув знаряддя зло­чину в кущі. Під час огляду місця події правоохоронці знайшли ніж і долучили його до провадження як речовий доказ.

29-річному чоловікові оголоше­но про підозру у вчиненні злочи­ну, передбаченого ч.2 ст.121 «Умисне тяжке тілесне ушкоджен­ня» ККУ.

Прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

 


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини