Камянець-Подільський » Новини Кам'янця-Подільського » Аварії » Загинув Чухнов Аркадій Сергійович

Загинув Чухнов Аркадій Сергійович

  • 3 005
  • (Оцінок: 0)
Загинув Чухнов Аркадій Сергійович
Загинув Чухнов Аркадій Сергійович

У Кам’янець-Подільський знову привезли труп героя, що трагічно загинувна Сході - солдат військової частини В-2260 Аркадій Чухнов.

Дивитись відео Загинув Чухнов Аркадій Сергійович:

3 травня поблизу села Попасне Луганської області загинули двоє військовослужбовців 17 танкової бригади з Кривого Рога. Їхня БРДМ підірвалася на фугасі. Серед полеглих – солдат Аркадій Чухнов з Кам’янця-Подільського.

Поховають Героя 8 травня о 15.00 год. на Алеї слави.

 

Віддати шану   Аракадію Сергійовичу можна буде в Будинку офіцерів з 10.00 до 12.30. Після цього відбудеться прощання  біля  будинку, де він мешкав на вул. 30 Років Перемоги та панахида в храмі.

 

Аркадій Сергійович Чухнов (1975 р. н.) був мобілізований Кам’янець-Подільським військовим комісаріатом 6 лютого 2015 року. Проходив навчання на Яворівському полігоні (Львівська область), пізніше на Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування «Північ» (смт. Н. Любомирка Рівненської області). Звідти був відправлений в зону бойових дій у складі 15 окремого мотопіхотного батальйону 92-ї механізованої бригади.

«Аркадій дуже любив свою сім’ю і близьких людей. Був трудолюбивим і відповідальним, не любив марнославства та ніколи не ховався за чужою спиною. Він загинув за Батьківщину, а тому, його ім’я назавжди залишиться в нашій пам’яті. Я хочу, щоб син (Без батька залишився 13-річний син Олексій) і племінник Аркадія перейняли в Героя його найкращі якості», - сказала в поминальному слові перша вчителька загиблого.

Знаковим також стало те, що під час поховання Аркадія, сонячна погода різко змінилась проливним дощем, який закінчився відразу після того, як домовину з тілом Героя опустили в могилу.


------

Прокоментуй Цей Пост:

Схожі Новини