Блогери
Блоги відомих та звичайних кам'янчан, що висвітлюють суспільно-політичне та культурне життя міста Кам'янець-Подільський. Запрошуємо усіх жителів міста активно приймати участь в обговоренні (коментуйте) висвітлених тем, ставте свої оцінки (чим більше зірочок тим краще), поширюйте пости блогерів в соціальних мережах.


У серпні 1941 року, внаслідок наступу вермахту в ході німецько-радянської війни, Кам'янець-Подільський був окупований військами нацистської Німеччини.

Протягом XVI-XVIII століть роль кафедрального собору в Кам'янці-Подільському виконувала Троїцька церква. Пізніше, з 1781 по 1878 рік, цю почесну місію взяла на себе Іоанно-Предтеченська церква. Однак її розміри та внутрішнє облаштування вже не відповідали значенню, яке мав би мати головний храм губернського міста. Це усвідомлення з'явилося ще в 40-х роках XIX століття, і місто почало шукати можливості для зведення нового, більш грандіозного собору.

Приєднання КПНУ імені Івана Огієнка до Подільського державного університету:
Кабінет Міністрів України підписав розпорядження про приєднання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка до Подільського державного університету.


Важливою подією в житті селянської родини було весілля, багатий обряд якого до наших днів зберігся найповніше. У шлюб вступали рівні за своїм матеріальним становищем сторони. Заможні сім'ї з великою неохотою допускали споріднення з біднотою, а біднота також визнавала за краще брати собі рівних. Як кажуть подоляни: "Бери опанчу по своєму плечу". Але інколи, .виправити свій матеріальний стан, батьки силоміць, не зважаючи на бажання сина або доньки, віддавали їх у заможну родину.



За кілька останніх тижнів у ЗМІ та соціальних мережах збільшилася кількість повідомлень про випадки шахрайства, особливо пов’язаними з фінансами. Експерт з інформаційної безпеки, який консультує спеціалістів Національної поліції України та великі компанії Євген Шевцов дає кілька порад, як уникнути шахрайських схем.

Кам'янець-Подільський – місто з багатою історією та унікальними архітектурними пам’ятками, яке кожного року приваблює тисячі туристів. Якщо ви плануєте подорож сюди й хочете залишити її на довгі роки у пам'яті не лише як чудові враження, а і як яскраві фотознімки та відео, вам не обійтися без технологій.

З моменту своєї появи iPad став більше, ніж просто гаджетом. Він стрімко завоював серця мільйонів і став дійсно універсальним інструментом для роботи, навчання, творчості, розваг. То в чому ж його феномен та як вдалось викликати таку неймовірну прихильність. І відповідь тут криється глибше, ніж може здаватись.
