Перший портал / Сесія виявила українофобів

Сесія виявила українофобів

Виявляється і в Кам`янці-Подільському ще позалишались люди, що живуть в піонерсько-комсомольському минулому з химерними міфами в голові.

29 вересня 2011 року відбулась 14 сесія Кам’янець-Подільської міської ради, на якій розглядалось понад 26 питань переважно господарського характеру. Присутні на сесії депутати (а  таких було 41) швидко розв’язували порушені проблеми. Однак цього разу каменем спотикання стало, здавалось би, невинне гуманітарне питання, а саме: перейменування Кам’янець-Подільської міської центральної бібліотеки ім. В.П.Затонського.

усі українофоби Кам`янця-Подільського

Депутати різних фракцій легко проголосували за вилучення імені В.Затонського з назви бібліотеки. Та науковці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, громадсько-політична  організація “Гідність”, міська організація ВО “Свобода” та інші громадські організації наполягали, щоб депутатський корпус міськради присвоїв бібліотеці ім’я Костя Солухи, громадського і культурного діяча початку ХХ століття, очільника місцевої “Просвіти”, одного із засновників університету в Кам’янець-Подільському та першої публічної бібліотеки. Депутати обласної ради, голова “Гідності” Олег Демчук роз’яснив депутатам міськради доцільність присвоєння імені Костя Солухи цьому закладу.

Дмитро ВасільяновПротивником такого рішення виявився депутат Дмитро Васільянов (Литвинова Народна партія), який заявив, що ця бібліотека може обійтись без імені К.Солухи, хай залишається просто Кам’янець-Подільською центральною бібліотекою. І це говорить чоловік, що був заступником міського голови О.Мазурчака з гуманітарних питань і який був одним із співавторів потворного знака «Сім культур» над Карвсарами. Ця людина зо шкіри пнеться, щоб довести всьому світові, що українці не витворили своєї власної національної культури, а культуру їм принесли всякі зайди. І нині знову цей невиправний українофоб намагається довести українцям, що Кость Солуха ніхто, що він не вартий такої честі. Очевидно, що К.Солуха, для нього ні чого не значить, бо Д.Васільянов є яскраво вираженим носієм імперської свідомості а К.Солуха дбав, щоб українці відновили свою знищену московською ордою державність.

Інна СалійНе відстає від депутата Д. Васільянова й депутатка від партії районів Інна Салій. Вона звинуватила ВО «Батьківщину» та ВО «Свободу» в тому, що вони, начебто хочуть присвоїти бібліотеці ім’я свого близького їм за духом К.Солуху. Отакої. Не більше і не менше!

Ну чим тут допоможеш людині, яка назавжди залишилась у піонерсько-комсомольському минулому з химерними міфами в голові, а світ пішов уперед!

Доводимо до відома таких депутатів, що українці торують свій тернистий шлях до української України і жодним зайдам і перевертням не дадуть панувати над собою у своєму домі.  І дороговказами на цьому шляху до волі будуть не якісь там Петро! Катерина ІІ, Ленін, Сталін ті інші душогуби й залізяки, а наші брати і сестри – українці, що вивели наш народ з їхнього дикунства, мороку й неволі. І Кость Солуха далеко не останній в цьому ряду.

Слава Україні!

2011-10-1
Вернуться назад