Форум міста Кам'янець-Подільський

 
Камянець-Подільський » Форум » Наше місто » Форум про аварії та події » Офіційні відомомсті про падіння повітряної кулі

Офіційні відомомсті про падіння повітряної кулі

  • 770
  • 1
  • 2021-05-23

Офіційні відомомсті про падіння повітряної кулі в Кам'янці-Подільському, с. Кульчіївці 22 травня 2021 року

Як ми повідомляли раніше - впала куля на електромережі

---

Напередодні на головній вулиці - куля здійснила аварійну посадку

----

Офіційні відомомсті про падіння повітряної кулі

Трагедія сталася 22 травня, близько 20.45 години, поблизу с. Кульчіївці Кам’янець- Подільського району. На борту повітряної кулі перебував пілот та п’ятеро пасажирів – двоє чоловіків з Хмельницького, подружжя з Прилук та мешканець Кам’янець-Подільського району.


В результаті падіння кулі загинув 53-річний житель Прилук. Його дружина, інші пасажири, а також 28-річний пілот, який є мешканцем Києва, отримали травми різного ступеня важкості та госпіталізовані до медичних закладів.

 

 

1 0
admin Адмін
  • 24 травня 2021 00:41

Неофіційна версія про падіння кулі:

Куля вже була майже сплющена, летіла дуже низько. Вона зачепила сосну і вирвала її з коренем. Після цього кошик почав чіпляти надмогильні пам’ятники на цвинтарі. Він перекидався, люди кричали і випадали прямо на могили. Куля по дорозі зачепила ще дві сосни і аж тоді впала на землю.
Куля під час падіння зруйнувала близько двох десятків могил.

 
Один із пасажирів, який випав з повітряної кулі, з переломом руки зміг самотужки вийти на дорогу, аби покликати на допомогу. Ще один (53-річний мешканець міста Прилуки з Чернігівщини – ред.), котрий упав на території кладовища, вдарився головою об надгробок і загинув на місці.


П’ятеро потерпілих пасажирів сплатили за політ по 2500 гривень кожен. Куля, що зазнала аварії, здійснювала політ вперше.
Стверджують, на цьогорічному фестивалі повітроплавання сталося щонайменше три аварійні посадки аеростатів: одна в середмісті Кам’янця-Подільського, дві – поза межами міста.

0 0

Ваш коментар чи ставлення до цієї теми: