Перший портал / Вибори в Кам'янці-Подільському 25 жовтня 2020 року.

Вибори в Кам'янці-Подільському 25 жовтня 2020 року.

Місцеві вибори в Кам'янці-Подільському 25 жовтня 2020 року  як голосувати, хто рахуватиме?

Список всіх бажаючих стати депутаттом у 2020 році.



love Скільки бюлетнів видадуть кам'янчанину на руки?​

На дільниці 25 жовтня більшість виборців отримають 4 бюлетені. В одному треба буде обирати міського голову,​ а в решті бюлетенів – проголосувати за партію та в сусідній клітинці вписати номер кандидата від неї.

Зразок бюлетня на вибори 2020 року 

Склад Кам’янець-Подільської міської територіальної виборчої комісії:

Голова комісії – Данилишина Наталія Василівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії «Слуга народу».

Заступник голови комісії – Хімяк Олена Миколаївна («Солідарність жінок України»).

Секретар комісії – В’юнова Людмила Іванівна («Голос»).

Члени комісії:


Центральна виборча комісія схвалила постанову про утворення та формування територіальних виборчих комісій на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Постанова № 172.

Так, до складу Кам’янець-Подільської міської територіальної виборчої комісії увійшли кілька членів ТВК, які вже раніше працювали в окружкомі. Зокрема, це Олег Підскоцький, Сергій Трасіух, Тетяна Остафійчук, Борис Охота та Віталій Белінський (троє останніх двічі були помічниками екснардепа Володимира Мельниченка).


КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ОТГ ПОДІЛЕНА НА 4 ОКРУГИ.

feel 78836 виборців (за станом на 31.08.2020 р.) обиратимуть 38 депутатів. Територіальні виборчі округи мають такий вигляд:


ПЕРШИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ - 13 дільниць, до міської ради пройдуть 5 кандидатів по списку. Всього - 10105 виборців.
Виборчі дільниці:
680490 - с.Довжок – вул.Володимира Смирнова: 1–60; вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Козіцького, вул.Колгоспна, вул.Панаса Мирного, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Польова, вул.Радгоспна, вул.Слов’янська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Ставкова, вул.Українська, вул.Унявко, вул.Хотинська, вул.Центральна, вул.Чернівецька, вул.Шкільна: 1–28; пров.Будівельний, пров.Вербний, пров.Довжоцький, пров.Кармелюка, пров.Лісовий, пров.Мінводи, пров.Радгоспний, пров.Рози Люксембург, пров.Соборний, пров.Тупіковий, пров.Унявко, пров.Шкільний. - 1628 виборців.
680491 - с.Довжок – вул.Бажана, вул.Боженка, вул.Бугайченко, вул.Весняна, вул.Володимира Смирнова: 61–172; вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Жукова, вул.Західна, вул.Кам’янецька, вул.Котляревського, вул.Кушельова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Миколи Гордійчука, вул.Мічуріна, вул.Надії, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Правди, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Франко, вул.Хмельницька, вул.Чеботарьова, вул.Чигіряєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 34–38; вул.Щетиніна, пров.Бажана, пров.Бондаря, пров.Бугайченко, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Колгоспний, пров.Красний, пров.Лесі Українки, пров.Новий, пров.Подільський, пров.Сквозний, пров.Шевченка, пров.Ясний, проїзд Гагаріна - 2005 виборців.
680492 - с.Нагоряни - 515.
680503 - с.Зіньківці - 606.
680516 - с.Колибаївка - 1395.
680517 - с.Вільховець - 171.
680518 - с.Смотрич - 1083.
680519 - с.Червона Чагарівка - 124.
680547 - с.Рихта - 646.
680548 - с.Лісківці - 323.
680567 - с.Ходорівці - 622.
680568 - с.Княгинин - 469.
680569 - с.Острівчани - 513.


ДРУГИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ - 16 дільниць, 10 кандидатів по списку. Всього 21169 виборців.
Виборчі дільниці:
681329 - вул.Бусигіна, вул.Василя Вишиваного, вул.Герцена, вул.Зіньковецька, вул.Зіньковецька набережна, вул.Ладигіна, вул.Підзамецький узвіз, вул.Свідзінського, вул.Смотрицька, вул.Суворова: 39, 43–81; вул.Торгова площа, пл.Торгова, пров.Круглий, пров.Спартака - 1255.
681356 - м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 51–55А, 57; вул.Огієнка: 43, 45, 47, 49–51; вул.Соборна: 16–33; просп.Грушевського: 42 - 1022.
681357 - вул.Гунська: 1, 5, 11, 24–36; вул.Князів Коріатовичів: 5–7, 9, 11; вул.Лесі Українки: 34, 38А, 40–43А, 45; вул.Огієнка: 38, 40, 42, 57, 59, 63, 65–65А, 67–67Б, 69–69А, 71–71Б, 73–75, 77–77Б, 79–79В; вул.Симона Петлюри: 2–2А, 4–30А; вул.Соборна: 12–14; вул.Шевченка: 33, 37–37А, 39–39В, 41А - 1101.
681358 - вул.Гагаріна: 59–69; вул.Князів Коріатовичів: 4, 8–8К, 10, 12–14А; вул.Симона Петлюри: 3–3А, 34; просп.Грушевського: 44–44А - 1073.
681361 - вул.Драй-Хмари: 11, 13, 15А, 17, 19А, 21–21А, 42–44; вул.Лермонтова, вул.Першотравнева: 11–13; просп.Грушевського: 31–31А, 50–56 - 1853.
681362 - вул.Гагаріна: 58–58А; вул.Гагенмейстера: 3, 5, 7–7/1, 9; вул.Гунська: 2–4, 6–10А, 12–22; вул.Драй-Хмари: 1–10, 12, 14, 16–16А, 18–18Б, 20–20А, 24–30; вул.Лесі Українки: 44–44А, 46–65, 67–67А, 69–69Г; вул.Огієнка: 44, 46, 48, 52–56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 76, 78, 80–82; вул.Сіцинського: 1–7, 9, 11, 13; вул.Шевченка: 43–43А, 45, 47–67 - 1170.
681363 - вул.Годованця: 9, 11, 13–13Б, 15, 17, 19, 21, 23–26А; вул.Крип’якевича, вул.Маршала Харченка: 11–24/1; вул.Мічурінська, вул.Панівецька: 8–24; вул.Першотравнева: 16–18; вул.Романа Шухевича, вул.Сіцинського: 8, 10, 12, 14–25; просп.Грушевського: 35, 37, 39, 41Б - 2110.
681364 - вул.Гагенмейстера: 2, 4–4А, 6, 8, 10–12; вул.Годованця: 2–8, 10, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22; вул.Івана Франка: 11, 13, 17, 19, 32–38; вул.Лесі Українки: 66, 68, 70–125; вул.Огієнка: 83–97; вул.Панівецька: 1–7; вул.Слєпньова, вул.Шевченка: 69–113; пров.Слєпньова - 1482.
681365 - просп.Грушевського: 60–80 - 1018.
681366 - вул.Будівельників, вул.Князя Володимира: 1А–2, 4, 5А–6, 8, 10, 12–14А; вул.Максимчука: 3, 7; вул.Маршала Харченка: 2А–2Б, 30–62; вул.Юрія Громового, пров.Будівельників, пров.Крайній, пров.Степовий - 1576.
681367 - вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Князя Володимира: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 16–28; вул.Кривоноса, вул.Максимчука: 1–2, 4–5; вул.Південна: 44; вул.Праці, вул.Софії Русової, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Устима Кармалюка, вул.Ценського - 1388.
681368 - вул.Водоп’янова, вул.Дачна, вул.Івана Франка: 2–10, 12–12А, 14–16А, 18, 20–30; вул.Каманіна, вул.Карвасари, вул.Кренкеля, вул.Леваневського, вул.Ляпідевського, вул.Нагірна, вул.Південна: 1–33; вул.Річна, вул.Середня, вул.Шевченка: 30, 32–32А, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46–46А; вул.Яна де Вітте, вул.8 Березня, пров.Дороніна, пров.Загородній, пров.Ківільші, пров.Прорізний, пров.Шевченка - 1439.
681369 - вул.Вали, вул.Вірменська, вул.Госпітальна, вул.Довга, вул.Домініканська, вул.Зантуська, вул.Зарванська, вул.Іоанно-Предтечинська, вул.Кузнечна, вул.Михайлівський узвіз, вул.Онуфріївська, вул.Петропавлівська, вул.Польський ринок, вул.Поштовий узвіз, вул.П’ятницька, вул.Руська, вул.Старобульварна, вул.Старопоштовий узвіз, вул.Татарська, вул.Тринітарська, вул.Троїцька, вул.Успенська, вул.Францисканська, пл.Вірменський ринок, пл.Польський ринок, пл.Руський ринок, пров.Гімназійний, пров.Комендантський, пров.Миколаївський, пров.Михайлівський, пров.Тісний - 1629.
681370 - вул.Видрівецький узвіз, вул.Видрівка, вул.Жванецьке шосе, вул.Заболотного, вул.Злагоди, вул.Кіргізова, вул.Некрасова, вул.Об’їзна, вул.Олександра Удовиченка, вул.Оринінське шосе, вул.Свідницького, пров.Амбулаторний, пров.Базарний, пров.Довжоцький, пров.Євгена Маланюка, пров.Жванецький, пров.Заболотного, пров.Замковий, пров.Зелений, пров.Кам’янецький, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Об’їзний, пров.Оринінський, пров.Попова, пров.Свідницького, пров.Спортивний, пров.Топольського - 1767.
681371 - вул.Гагаріна: 56–56/1, 71–89 - 1209.
681374 - Кам’янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Турбота" - спецдільниця.


ТРЕТІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ - 17 дільниць, 11 кандидатів по списку. Всього 23734 виборці.
Виборчі дільниці:
681330 - вул.Веліканова: 1–16, 18, 20, 22; вул.Віктора Приходька, вул.Збарського, вул.Зіньковецький тупик, вул.Пушкінська: 1–20/1, 22, 24–24В, 26–26А, 28–28А; вул.Пушкінський узвіз, вул.Суворова: 1–38, 40–42; вул.Тімірязєва: 84–84А, 86, 90–90А, 92–92А, 94, 96, 98, 102, 104–104/1; вул.Шмідта, пров.Київський - 1726.
681344 - вул.Північна: 58, 60, 62–62А, 64, 66; вул.Тімірязєва: 89–89Г, 91, 106, 108, 110А, 112–112А, 114–114/1; вул.Укмергеська, вул.Шевченка: 12–12Б - 1018.
681345 - вул.Веліканова: 17, 19, 21, 23–42; вул.Героїв Небесної Сотні: 1–3А, 5; вул.Ісайї Кам’янчанина, вул.Каліська, вул.Північна: 68, 70, 72; вул.Тімірязєва: 93, 95, 97; вул.Шевченка: 1–11; пров.Бульварний, пров.Романа Наглюка, пров.Семінарський - 1775.
681346 - вул.Данила Галицького: 1–12Б, 14–16; вул.Драгоманова: 2–13; вул.Лесі Українки: 16А, 18–33А, 35–37Б, 39–39В; вул.Огієнка: 24–24А, 26, 28–28А, 30–30А, 37, 39–39/6; вул.Пушкінська: 21, 23, 25, 27, 29–30, 34, 36, 38; вул.Соборна: 5А–5Б; вул.Шевченка: 14–29, 31–31Б - 1613.
681347 - вул.Гагаріна: 17–19, 25, 27, 29–33, 35, 37–37В; вул.Пушкінська: 33, 35, 37, 39–40, 42, 44А, 46; пров.Лагерний: 27–37; просп.Грушевського: 26–30, 32–34 - 1493.
681348 - вул.Героїв Небесної Сотні: 7, 9; вул.Лесі Українки: 1–14/1, 17; вул.Огієнка: 6–6Б, 8; вул.Північна: 74, 76, 78, 80–90А/1; вул.Тімірязєва: 101, 103, 105, 107, 118, 120–126; пров.Затишний - 1327.
681349 - вул.Гагаріна: 13, 21–23; вул.Героїв Небесної Сотні: 4, 6, 8, 10–12, 25, 27–27А, 29–29А, 31–31А, 33, 35–37, 39–41; вул.Тімірязєва: 142–150; пров.Лагерний: 15–25А; просп.Грушевського: 16–24 - 1726.
681350 - вул.Гагаріна: 1–12А, 26, 28, 34, 36; вул.Огієнка: 1–5, 7, 9–23, 25–25А, 27, 29, 31–33А; вул.Північна: 92–94; вул.Тімірязєва: 109, 111, 113, 115–117А, 128, 132–134; пров.Лагерний: 1–13; пров.Миколи Флерка, пров.Сергія Мелимуки, просп.Грушевського: 1/15–4, 6, 8, 10, 12, 14 - 1360.
681351 - вул.Вокзальна: 1–19; вул.Індустріальна: 3А–10, 12–14; вул.Північна: 96–112; вул.Привокзальна: 3–22; вул.Тімірязєва: 127, 129, 162–166; пров.Привокзальний, просп.Грушевського: 5, 7, 9, 13 - 2087.
681352 - вул.Героїв Небесної Сотні: 45, 47–52; вул.Індустріальна: 11; вул.Тімірязєва: 119, 152–158; просп.Грушевського: 11 - 1389.
681353 - вул.Вокзальна: 25–75А; вул.Героїв Небесної Сотні: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42–44, 46; вул.Привокзальна: 22А–25А; вул.Пушкінська: 41, 43–43Б, 45, 47–51 - 1943.
681354 - вул.Вокзальна: 77–97; вул.Данила Галицького: 30; вул.Драгоманова: 15–21/1; вул.Першотравнева: 4; просп.Грушевського: 36, 38, 40 - 1595.
681355 - вул.Гагаріна: 40–48; вул.Данила Галицького: 13, 20–26В; вул.Драгоманова: 14–14А; вул.Огієнка: 41 - 1211.
681359 - вул.Князів Коріатовичів: 66–80; вул.Матросова: 11–28 - 1465.
681360 - вул.Гастелло, вул.Єрмакова, вул.Князів Коріатовичів: 16–64; вул.Матросова: 3–10; вул.Понтонна, вул.Степанова, пров.Калиновий, пров.Павла Стрельчука - 1909.
681372 - КНП "Кам’янець-Подільська міська лікарня" - спецдільниця.
681373 - КНП "Кам’янець-Подільська міська лікарня" - спецдільниця.


ЧЕТВЕРТИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ ОКРУГ - 13 дільниць, 11 кандидатів по списку. Всього 24036 виборців.
Виборчі дільниці:
681331 - вул.Андрея Шептицького, вул.Біланівська набережна, вул.Івана Сірка, вул.Патріарха Мстислава, вул.Північна: 1–56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–79А; вул.Тімірязєва: 1–83, 85, 87–88; пров.Біланівський, пров.Віталія Васільцова, пров.Каньйонний, пров.Козачий, пров.Північний: 2, 4–8, 10–14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28–30, 32–79; пров.Сергія Бондарчука - 1381.
681332 - вул.Дружби народів: 2; вул.Космонавтів: 1–5; вул.Миколи Гордійчука: 13–33; пров.Північний: 1–1А, 3–3А, 9–9Д, 15–15В, 17–17Б, 19, 21, 23, 25, 27, 31–31А - 2105.
681333 - вул.Космонавтів: 6–21; вул.30 років Перемоги: 9, 14–14Б - 1972.
681334 - вул.Короленка: 32, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 51–53; вул.Коцюбинського, вул.Нігинське шосе: 28, 33, 35–39, 41–43А, 45–63; вул.Руданського, вул.Саксаганського, вул.Чехова: 3–41; вул.30 років Перемоги: 7, 11 - 1751.
681335 - вул.Нігинське шосе: 26–26А, 30–30И, 32–32А, 34, 40, 44; вул.30 років Перемоги: 1–6, 8, 10, 12 - 2032.
681336 - вул.Добролюбова, вул.Дружби народів: 4–18; вул.Леонтовича, вул.Нігинське шосе: 24; вул.Павлова: 34–45; вул.Чернишевського - 1161.
681337 - вул.Васильєва: 13–15; вул.Голосківська, вул.Нігинське шосе: 14, 18, 20, 22; вул.Розвадовського: 1, 3, 5, 7–17 - 2290.
681338 - вул.Васильєва: 1–7; вул.Гумениська, вул.Миколи Гордійчука: 1–11; вул.Проектна-1, вул.Проектна-2, вул.Проектна-3, вул.Проектна-4, вул.Розвадовського: 2, 4, 6; пров.Проектний - 2181.
681339 - вул.Богуна, вул.Героїв Крут, вул.Голосківське шосе, вул.Короленка: 1, 3, 5, 7, 10, 12; вул.Нігинське шосе: 2–13, 17, 19, 21–21А, 23, 25, 27–27А, 29, 31; вул.Руслана Коношенка, вул.Хмельницька, пров.Заводський, пров.Урожайний, пров.Хмельницький - 1198.
681340 - вул.Молодіжна: 1–17; вул.Нігинське шосе: 1А; вул.Олекси Довбуша, вул.Проектна, вул.Центральна - 1825.
681341 - вул.Беляєва, вул.Глібова, вул.Дмитра Дорошенка, вул.Лелюшенка, вул.Миру, вул.Молодіжна: 19–31; вул.Тонкочеєва - 1476.
681342 - вул.Василя Сліпака, вул.Короленка: 2, 4, 6, 8, 11, 13–31А, 33–37, 39, 41–41А, 43–43А, 45, 47, 49; вул.Лисенка, вул.Мала, вул.Мічуріна, вул.Павлова: 1–33; вул.Панфілова, вул.Хмельницьке шосе: 1–13; вул.Черняхівського: 1–44А; пров.Бастіонний, пров.Гуменецький, пров.Короленка, пров.Котляревського, пров.Лисенка, пров.Олександра Олеся, пров.Павлова, пров.Солов’їний, пров.Черняхівського, пров.Яблуневий - 2221.
681343 - вул.Смірнова, вул.Хмельницьке шосе: 14–39; вул.Черняхівського: 46–58; вул.Чехова: 43–47 - 2414.



 

Кам’янець-Подільська районна територіальна виборча комісія:

Голова комісії – Іванов Геннадій Павлович («Солідарність жінок України»).

Заступник голови комісії – Слиз Ярослав Анатолійович («Голос»).

Секретар комісії – Фабіянська Тетяна Михайлівна («Слуга народу»).


Члени комісії:

Цікава Інформація:


- мери Кам'янця-Подільського

- Нові правила дя тих хто хоче стати депутатом

- Результати місцевих виборів у 2015 році



2020-08-14
Вернуться назад