Перший портал / Хамовитий державний ПриватБанк

Хамовитий державний ПриватБанк

Вибігши з зіпсованим настороєм з відділення №10 ПриватБанку , що знаходиться біля центрального ринку по пр. Грушевського, мені подумалось: "А чого ти хочеш, ввічливості ? З якого дива? Адже це ж уже не приватний банк, а державний. Хто тут буде контролювати поведінку працівника ... Хоча обіцяли, що після переходу його в державні руки в банку нічого не зміниться..." Шкода ....
Розкожу все по-порядку.

Перераховуючи кошти через термінал , та звернувши увагу , що процент за пересилку великий , та побачивши , що потрібної купюри для введення в термінал не маю , я поспіхом попрямувала (переживаючи щоб программа не виключилась) до кассира протягнувши у віконечко мілкі купюри для обміну на крупніші. "В мене немає на що міняти "- відповіла касирша , як цариця зверхньо подивившись на мене.

І тут, раптово я виявила , що моя рука так недоречно чомусь у віконечку застрягла... :-) "Ой"... тихо прошепотіла я... "Та заберіть ви вже свою руку" - повисила голос касирша , з презирством дивлячись на моє рученя , в якому були такі дрібні та такі не солідні для неї купюри ( по 1 та 2 грн. ). (Вона ж бо мацає там тисячі !!!) В розпачі , я пояснила , що застряла рука.
"А ви мені тут не тикайте ! " - рявкнула "цариця".

 

Підбігши до терміналу, я попросила чоловіка - працівника банку . який за ними наглядав, подивитись за моїм терміналом (щоб не виключилась программа) поки я збігаю на базар до коллег та поміняю гроші на потрібні купюри для терміналу, що і зробила . Колеги виручили і буквально через 2 хв. я була уже перед екраном терміналу. Приготувавшись працювати далі , зненацька я побачила руку наглядача за терміналами - працівника , який став мовчки робити якісь маніпуляції на моєму екрані..."

А що ви робите" - зацікавилась я. " Ой !! Все вам не нравиться! Тикаєте тут до працівників !!! (навмисно голосно сказав він , щоб почула кассирша) А я вам дивився за терміналом . коли ви бігали міняти на двір міняти гроші !!! ". Мовчки закінчивши операцію в терміналі, я з сумом подумала... : " Не поміняли гроші, (що колись в приватбанку для терміналів було обовязковим) повели себе не ввічливо , заставили бігати по місту міняти гроші ..та й ще й дорікнули тим , що в цей час дивились за моїм терміналом ..Сумно ." :-((((

2017-03-9
Вернуться назад