Перший портал / Дністровська рівєра

Дністровська рівєра

Дністровська рів`єра знаходиться за 17 км. від центру Кам`янця-Подільского і являє соб пляж, готель, місце відпочинку та прогулянки на катері по Дністру!

--

Екскурсія Кам'янець-Подільський

--

Дністровська рів`єра - це прогулянки на теплоході, катання на гідроциклах, човнах, катамаранах, водних лижах, атракціони, дискотека.
Запрошуємо Вас на відпочинок на березі Дністра у затишному відпочинковому комплексі "Дністровька рів"єра"! До Ваших послуг - комфортабельні номери готелю та окремі розішні апартаменти для комфортного проживання, ресторан, бар, сауна. Великий пляж для відпочинку на Дністрі, де є все для чудового релаксу: альтанки та мангали, шезлонги, катери, катамарани, водні мотоцикли на березі Дністра!

На Рівєрі можна замовити прогуляки по Дністру для компаній до 200 осіб! До Ваших послуг катери та прогулянкові човни, у наc - досвідчений персонал.
Ми влаштуємо для Вас незабутній відпочинок, телефонуйте та замовляйте екскурсії Дністром по Дністровському каньону у Хотин, Бакоту, Бакотський скельний монастир, та інші неймовірно красиві місця Дністра!

Вхід на пляж - 25\10 грн.

Аренда мангала\місце - 150 грн.

Адреса:

Кам`янець-Подільский район, с. Велика Слобідка, вул. Центральна, 45

Контактні телефони:

+38 (096) 008-98-98

`Дністровська

`Дністровська `Дністровська `Дністровська `Дністровська `Дністровська

 Дністровська Рівєра на мапі:

2015-07-24
Вернуться назад