Перший портал / Земля героїв - 2011. Програма

Земля героїв - 2011. Програма

Військово-історичний фестиваль «Кам`янець-земля героїв-2011»

30 вересня - 2 жовтня

Станьте свідками відродження таємничої історії древнього Кам`янця!

Земля героїв-2011 - наступник легендарної «Terra Негоіса» - зачарує Вас витонченими піруетами середньовічних танців, терпким запахом пороху та гостротою військового протистояння. А готель «7 днів» пропонує поринути у вир шалених поєдинків та вишуканих бенкетів!

30.09

30.09 - «Fortpost» - табір, у якому перед споглядачами постають неприховані деталі життя війська, побут, звичаї, покарання та винагороди. Коли Ви тут, XVII століття у Вас на долоні. Вхід з дозволу старшини табору

13.00 - «Schola militaris» - 150 воїнів відтворять ритм життя справжнього середньовічного гарнізону, а кожен охочий зможе пізнати секрети воєнної підготовки справжніх героїв доби Сарматизму. Вартість квитка: 39 грн

17.30 - 22.00 - «Teatrum Soborno»: вуличний театр, майстер-клас з середньовічного танцю та веселі забави від майстрів «Vento del Tempo» та Театру 17 ст. з міста палаців та придворних забавок самісінького Санкт-Петербургу та козаків - оборонців Форпосту! А також напої, наїдки, закуски та забавки - все, що треба для почату великого свята! Середньовічна музика наживо від квінтету «Камерата» . Запрошуються всі бажаючі! Вхід вільний, вихід повільний!

(вул. Соборна поблизу готелю «7 днів»)

01.10

10:00-19:00 - «Schola militaris» продовжить дивувати своїми неперевершеними навчаннями військ 17 століття, муштра та маневри, які були описані лише в документах та книжках, оживатимуть на очах. Вартість квитка: 39 грн.

12.00-21.00 - «Plaza Негоіса»: Тільки раз на рік PLAZA HEROICA запрошує на театралізоване дійство: Найвишуканіший «БАЛ при дворе королевы» від мега-майстрів з міста плаців та палаців Санкт-Петербургу, виступи відомих гуртів етнічної та фольк-рок музики «Своєрідне», «Шкідлива звичка», фольк-гуртів «Гуляйгород», «Чумацький шлях»,, море забав, показові виступи козаків, змагання з сили та вправності та святковий феєрверк - це неповторна атмосфера загального свята на центральній площі найулюбленішого середньовічного міста України! Вхід вільний, не оминайте, завітайте! (Площа Героїв, Старе місто, Площа Польський ринок)

20.00-24.00 - Грандіозне нічне шоу у Старій фортеці «ФОРТЕЦЯ-ФЕЄРИЧНЕ ВОСКРЕСІННЯ» за участю груп військово-історичної реконструкції та спеціально запрошених гуртів автентичної музики «Бурдон» (Львів, Україна), театру 17 століття та танцювального ансамблю танців епохи Відродження «Vento del tempo» (Санкт-Петербург). У вечірній час, при світлі місяця та смолоскипів ви опинитесь у галереях старовинного замку, майстер клас із граційних па танцю епохи Відродження, військова муштра та маневри, випали зі зброї 17 СТОЛІТТЯ. Крім того, в програмі заходу найкраща польова кухня. Чудова нагода спробувати свої гайдуцькі сили у середньовічних конкурсах: стрільба з луку, підкови, сорвиглппець, кидання списа та ще багато цікавого.

Вартість квитка: 199 грн.

22.00 – Феєрверк.

02.10

11.00-13.00 - «Confligo Негоіса» - «Поєдинок на перетині століть», захоплюючі та видовищні стратегії реальних сутичок Середньовіччя (Польські фільварки біля Замкового мосту)

13:00 - «Plaza Негоіса» - продовження концерту та урочисте завершення фестивалю.

* Вартість вхідних квитків до Фортеці на період фестивалю становить 39 грн.

2011-09-30
Вернуться назад