Форум міста Кам'янець-Подільський

 

Кам'янецька вишивата

admin Адмін
  • 4 березня 2021 23:51

Вашій увазі невеличкий аналіз кандидатів у депутати до Кам’янець-Подільської міської ради, що в 2010 році були задіяні у виборчому процесі, або ж просто відомих, чи вже забутих місцевих політиків.

 «Аграрна партія України»

Аносов Юрій – в 2010 році став депутатом міськради, будучи членом ВО «Батьківщина».

Бокуліч Володимир – фізична особа-підприємець, на позачергових виборах до Верховної Ради – довірена особа кандидата в нардепи Олександра Мазурчака.

Чорнобиль Ольга – автор та ведуча програм на Кам’янець-Подільській ТРК, в 2010 році балотувалась від «Народної партії».

 «Народна партія»

Цвігун Борис – депутат міської ради, головний лікар Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1, в 2010 році також входив до «Народної партії».

Бабій Сергій – заступник міського голови, 2010 року був обраний депутатом від «Народної партії».

Гаврилюк Петро – начальник управління культури та туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Коляда Ніла – заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради.

Пливанюк Юрій – начальник управління Кам’янець-Подільського міського управління охорони здоров’я, в 2010 році, будучи членом ВО «Батьківщина», став депутатом Хмельницької обласної ради.

Травінський Віктор – директор Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, в 2010 році балотувався від «Народної партії».

 Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Бабчинський Олександр – директор Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради. Також від БПП балотується його рідний брат Юрій.

Блажкова Інна – директор приватного навчально-виховного комплексу «Антей», в 2010 році була №16 виборчого списку «Партії регіонів».

Васильянов Дмитро – депутат міської ради, заступник міського голови, 2010 року був членом «Народної партії».

Войтенко Ігор – депутат міської ради, в 2010 році балотувався від партії «Нова політика», 2012 року став членом фракції «Партії регіонів».

Гаджук Валерій – приватний підприємець, в 2010 році прагнув потрапити до облради від «Сильної України» Сергія Тігіпка.

Гурська Майя – директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури Кам’янець-Подільської міської ради.

Добровольський Віталій – заступник завідувача відділу молоді і спорту департаменту гуманітарної політики, перший заступник начальника штабу скандального громадського формування «Міська варта». Також чиновник є майстром спорту України з бойового самбо, чемпіоном України зі змішаних єдиноборств ММА, призером чемпіонату Європи, переможцем етапу Кубку Світу, і так, це він – один з тих, хто зривав зустрічі з громадою в міській раді, «воював» за кінотеатр «Дружба», їздив захищати в Хмельницький тодішнього губернатора Леоніда Пруса.

Дюднєв Артем – 2010 року на виборах до міської ради був 18 номером у партійному списку «Партії регіонів», на позачергових парламентських виборах 2014 року був «технічним кандидатом», не проявляв жодної активності, згодом став помічником-консультантом нардепа Володимира Мельниченка.

Заікін Андрій – з 2006 по 2010 рік – член «Партії регіонів», у 2010 р. вже як член партії «Нова політика» балотувався на посаду міського голови (всього 669 голосів «За»).

Качуровський Анатолій – секретар Кам’янець-Подільської міської ради, в 2010 став депутатом міськради, маючи партквиток ВО «Батьківщина», 15 вересня цього року вийшов з однойменної фракції у міській раді.

Мастикаш Андрій – директор ТОВ «Поділбудсервіс», в 2010 році пройшов за списками «Сильної України».

Позинюк Людмила – директор департаменту соціального захисту населення, в 2010 році балотувалась від «Партії регіонів».

Сільченко Надія – депутат міської ради, директор Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, в 2010 році була №5 виборчого списку «Партії регіонів».

Старченко Світлана – депутат міської ради, директор Кам’янець-Подільського управління освіти і науки, в 2010 році посідала №11 виборчого списку «Партії регіонів».

Цвяк Сергій – заступник директора Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міської ради.

Чернець Олександр – головний лікар «Центру первинної медико-санітарної допомоги», 2014 року балотувався до Верховної Ради.

Чернявський Сергій – директор Кам’янець-Подільського центрального ринку, в 2010 році був 17 номером у виборчому списку «Партії регіонів».

Юр’єв Володимир – генеральний директор ТОВ «Український кристал», в 2010 році пройшов до міської ради від «УДАРу».

Явеляк Тарас – завідувач дитячим відділенням Кам’янець-Подільської міської дитячої лікарні, в 2010 році став депутатом міськради, на той час як член партії «УДАР».

 «Відродження»

Слободян Валерій – перший номер списку, депутат міської ради, в 2010 році входив до «Партії регіонів», голова депутатської фракції в міськраді, директор ТзОВ«Дан-сервіс». Ще у вересні цього року в пресі активно піарив партію «Громада і Закон», яку начебто очолював. Зараз член партії «Відродження».

Богуцький Валерій – директор ТОВ БК «Райагробуд» , 2010 року балотувався до міської ради від «Партії регіонів».

Драгомерецький Валентин – приватний підприємець, в 2010 році 19 номер «Партії регіонів».

Кирик Микола – директор Кам’янець-Подільської гімназії №14, в 2010 році – в списку «Партії регіонів».

Мальченко Сергій – депутат міської ради, завідувач кафедри військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, в 2010 році №2 списку «Партії регіонів».

Мельниченко Тетяна – колишня дружина та помічник-консультант народного депутата Володимира Мельниченка, 2010 рік – №30 від «Партії регіонів» до міської ради.

Моштак Микола – депутат міської ради, голова профкому Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, колишній член фракції «Партії регіонів».

Ніколайчук В’ячеслав – директор НВК №16, в 2010 році балотувався від «Народного руху України», програв округ теперішньому голові «Відродження» Валерію Слободяну.

Ободовський Євген – депутат міської ради, директор «Рембудсервіс», в 2010 році був 9 номером в «Регіонах» (2006-2010 рр. – депутат міської ради від «Партії регіонів»).

Перевознюк Валерій – радник міського голови.

Середюк Сергій – депутат міської ради, директор ККП «Господар», в 2010 році був на 10-ій сходинці виборчого списку «Партії регіонів».

Слонецький Дмитро – депутат міської ради, директор Кам’янець-Подільського відділення АТ «СК «АХА Страхування», в 2010 році пройшов за списками «Сильної України».

 

 ВО «Свобода»

Бойко Вадим – вчитель ЗОШ №6, в 2014 році на позачергових виборах до ВР був головою окружної виборчої комісії.

Кузьменко Ганна – фізична особа-підприємець, 2012 року на позачергових виборах до ВР була членом окружної комісії від Християнсько-демократичної партії України, 2014 року – член ОВК від «УДАРу».

Магілат Валентина – пенсіонер, 2010 року балотувалась до міськради від «Партії зелених».

Микуляк Іван – директор ПП «Мі-катех», 2010 року балотувався від ВО «Свобода».

Постовий Володимир – голова правління ПАТ «Гіпсовик», 2010 року став депутатом облради від ВО «Свобода».

Притуляк Віктор – депутат міської ради за списками ВО «Свобода», викладач Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

Шелепницька Ірина – тимчасово не працює, 2010 року балотувалась від «Сильної України».

Яриновський Юрій – фізична особа-підприємець, 2010 року став депутатом міської ради за списками ВО «Свобода».

 

 «За конкретні справи»

Очеретенко Тетяна – депутат міської ради, головний лікар Кам’янець-Подільської міської дитячої поліклініки №1, в 2010 році була №3 виборчого списку «Партії Регіонів».

Рощук Олександр – начальник Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, в 2010 році був кандидатом від партії «Нова політика».

Кравченко Олександр – військовослужбовець за контрактом, раніше очолював міський осередок «Правого сектору».

Лонтковський Юрій – лікар Кам’янець-Подільської міської лікарні №1, 2010 року балотувався від «Нашої України».

Хепін Сергій – в 2010 році був 33номером у списку «Партії регіонів».

 

«Опозиційний блок»

Гільовський Олег – перший номер списку, фізична особа – підприємець, 2010 року балотувався на мера міста, його підтримало лише 536 кам’янчан. Його рідний брат Ігор декілька днів тому зняв свої кандидатуру з виборчого списку.

 

 «Рідне місто»

Гаврилюк Василь – перший номер партії, директор СТО «Престиж-2008», в 2010 році балотувався від «НашоїУкраїни».

Боднар Олександр – заступник начальника Департаменту житлово-комунального господарства.

Гамалій Андрій – депутат міської ради, директор ТОВ «Барс», в 2010 році був членом «Партії Регіонів» і №7 у списку.

Гордійчук Валерій – депутат міської ради, гендиректор КП «Міськтепловоденергія», в 2010 році був членом «Комуністичної партії України».

Єленчак Денис – інженер аварійно-диспетчерської служби КП «Міськтепловоденергія», в 2010 році балотувався від ВО «Батьківщина».

Замойський Степан – доцент ПДАТУ, в 2010 році 5 номер у списку «Нашої України».

Чубайко Олена – депутат міської ради, заступник декана економічного факультету ПДАТУ, в 2010 році – член «Партії регіонів», 15 номер у списку.

 

«Нова держава»

Приступа Петро – тимчасово не працює, 2010 року очолював список «Комуністичної партії України».

 

 Українське об’єднання патріотів«УКРОП»

Єленчак Ульяна – викладач іноземної мови Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного університету Державної податкової служби України, колега та близька подруга Уляни Володимирівни – Юлія Сімашкевич, донька міського голови. На позачергових виборах до ВР балотувалась шляхом самовисування (набрала 0,96% голосів).

Новіков Дмитро – депутат міської ради, старший майстер виробничого навчання Навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності, в 2010 році пройшов за списками ВО «Батьківщина», 15 вересня цього року вийшов з однойменної фракції у міській раді.

 

  «Радикальна партія Олега Ляшка»

Гурома Анатолій – перший номер списку, фізична особа-підприємець, голова ГО «Самоврядування ринку», потрапив у список партії і його 20-ти річний син Степан.

Бурбан Віталій – начальник штабу Кам’янець-Подільського міського відділення комітету протидії корупції в органах міліції та державної влади, радник міського голови. Також балотується за списками партії в Кам’янець-Подільську районну раду.

Савчук Наталія – помічник-консультант з поширення дії Закону України «Про державну службу» народного депутата Володимира Мельниченка, екс-директор департаменту правового супроводу та контролю Кам’янець-Подільської міської ради.

Ваш коментар чи ставлення до цієї теми: