Форум про аварії та події (#208)
Форум про аварії та події Кам’янця-Подільського
Помер дід Толя у віці 88 років
20Сьогодні, 11:22
Олександр Гусін та його дід Тол вели у соцмережах популярні серед глядачів канали «Дід Толя та онук». Чоловіки знімали гумористичні відео, які набирали мільйони переглядів.
Анатолію Івановичу зробили планову операцію в одній із лікарень Кам'янця-Подільського, а саме ампутацію правої ноги вище коліна. Додається, що чоловік помер від ускладнень після оперативного втручання.

Дід Толя запамʼятався глядачам дотепними висловлюваннями з ненормативною лексикою та став героєм багатьох мемів. Зокрема, він здобув популярність через відео, на якому переспівав пісню "Стефанія" гурту Kalush, яке вже переглянули більш ніж 9 мільйонів разів, а на сторінку did.tolya.vnuk у TikTok підписано понад 1,2 мільйони користувачів. Дід Толя й онук брали участь в гумористичних передачах, наприклад, "Розсміши коміка".