Перший портал / Акція протесту - Всі за одного

Акція протесту - Всі за одного

Членів "Свободи" починають звільняти з роботи!

Але ВО "Свобода" просто так своїх не здає....

Районна державна адміністрація на чолі Михайла Желізника, ставленика ПАРТІЇ РЕГІОНІВ чинить шалений адміністративний тиск на СВОБОДІВЦІВ, зокрема побратима директора Боришковецького навчально виховного комплексу Баранівського Володимира Євгеновича, якого хочуть звільнити з посади тільки за те, що він балотувався до Кам`янець-Подільської районної ради від ВО "СВОБОДА".

 

Свобода  ганьбить пузатиків біля їхнього кодла.
Свободівці біля районної адміністрації
Відео з ходи.
<!--kamenec_media_begin:https://www.youtube.com/watch?v=Va-TIs0EC3E--><!--kamenec_media_end-->

Також свободівці переконані, що за дзвінком того ж діяча 16 грудня цього року районною виборчою комісією було відмовлено в реєстрації кандидатом в депутати до Кам`янець-Подільської районної ради Атаманові Івану Івановичу заступникові голови правління ПАТ "ГІПСОВИК" тільки за те, що він висувався від Всеукраїнського Об`єднання "СВОБОДА".

Після проходження ВО "СВОБОДА" до багатьох рад місцевих рівнів та перемоги у трьох українських областях (Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській) влада панічно боїться за свої крісла.

Вони розуміють, що їх час прийшов й от-от нове, молоде, прогресивне, націоналістичне покоління змете комуно-більшовицьких холуїв та демо-ліберальних "тушок" із української політики й відправить їх на смітник історії.
Саме тому й віддано таємний наказ блокувати участь ВО "СВОБОДИ" у виборах будь-яким чином.

 

2010-12-22
Вернуться назад