Перший портал / Як московський піп-батюшка біду на нашу землю накликає

Як московський піп-батюшка біду на нашу землю накликає

 

Липневий вояж головного московського «сигаретного» попа Кіріла (в миру Владіміра Гундяєва )  не минувся безслідно.

    Вірнопідданий Кіріла священик московської церкви села Слобідки Кульчиєвецької  ігумен Віссаріон ощасливив свою паству і наш край величезним щитом з портретом московітського царя Миколи ІІ із закликанням до Господа Бога захистити люд православний в Україні, пославши йому «Державного захисника», «Царя православного».

 

Дорогий кульчиєвецький попе-батюшко, московітських царів в Україну закликати не варто, бо вони її ніколи й не покидали, через що українці на своїй землі живуть як люди третього сорту. І хоч ваша церква відокремлена від Української держави, зате вона є найагресивнішим підрозділом держави московської, яка використовує церковну трибуну в Україні як інструмент для повалення Української держави і для плюндрування душ побожних українців.

   Білборд з царем

Називаючи царя Миколу ІІ, портрет якого ви вивісили над Кам’янцем-Подільським «наш Государ» і благаючи Бога послати «царя православного», щоб той став нашим «державним захисником», ви посягнули на республіканський лад держави Україна, з метою перетворити Україну на монархію з московським царем на чолі.

 

Сказане стосується не лише вас, а й тих православних вірян, членів кульчиєвецької громади, яких ви як піп московського патріархату втягнули у протиправну антидержавну діяльність. Оскільки для вас мораль не існує, Бога ви не боїтесь, хай своє слово скаже Закон.


Прес-служба К-ПМО ВО "СВОБОДА" 

2010-09-23
Вернуться назад