Перший портал / 20 сесія міської ради

20 сесія міської ради

31 січня 2012 року відбулась 20 сесія Кам’янець-Подільскої міської ради.

1) Про списання безнадійної дебіторської заборгованості за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста, строк позовної давності якої минув, та нараховану пеню по цих договорах.

(Депутат від ВО «Свобода» Яриновський Ю.Л. задав питання: Які чиновники допустили цю заборгованість і чи хтось понесе відповідальність за це? На що отримав відповідь, що відповідальні чиновники вже не працюють.)

 

2) Встановити пільгову орендну плату за оренду нежитлових приміщень комунальної власності орендарям (навчальним закладам) на 2012 рік в сумі 1 грн. за 1 кв.м.

 

3) Затвердили тимчасовий порядок оформлення дозвільних документів на реконструкцію нежитлових приміщень та квартир у житлових будинках (в тому числі самочинно виконану), переведення квартир з житлового фонду міста у категорію нежитлових приміщень або переведення нежитлових приміщень у житло, надання житловому будинку квартирного типу статусу «будинок садибного типу» на території міста Кам’янця-Подільського», з метою врегулювання питання оформлення дозвільної документації на реконструкцію нежитлових приміщень та квартир у житлових будинках на законодавчому рівні.

(Прийняли поправку депутата від ВО «Свобода» Яриновського Ю.Л., За якою громадяни мають отримувати дозвіл на 10-20 років, а не на 3 роки. Остаточне рішення буде прийняте на наступній сесії)

 

4) Нагородити відзнакою міської ради «Честь і шана»:

 Рогаля Леонтія Інокентійовича - голову міської організації ради ветеранів, нагородженого багатьма орденами та медалями, відзнакою міського голови «За заслуги перед міською громадою», за активну участь у громадському житті міста, постійну турботу про ветеранів війни та праці та активну громадянську позицію.

 Лабанського Володимира Даниловича - 1938 р. н., диригента народного аматорського хору ветеранів війни та праці «Квітка на камені» Кам’янець-Подільського міського Будинку культури, нагородженого відзнакою міського голови «За заслуги перед громадою» та численними почесними грамотами, за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток вокально-хорового мистецтва.

(За проголосували 36 і 35 депутатів відповідно.)

(Депутат від ВО «Свобода»  Віктор Притуляк поцікавився за які такі заслуги нагородили цих мешканців міста, адже про них ніхто не знає, лише обмежене коло чиновників, Сімашкевич запевнив, що це дуже шановані люди в місті.....)

 

5) Встановити меморіальні дошки з портретами почесних громадян міста:

 Рося Івана Федотовича - голова первинної ветеранської організації Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницька область; 

Шульгіна Анатолія Юхимовича - голова Кам`янець-Подільської міської організації інвалідів війни та Збройних Сил, Хмельницька область, на фасаді житлового будинку по вул. Шевченка, 18 за рахунок не бюджетних коштів (за рахунок громадської ради організації ветеранів).

 

Запити:

Також було озвучено запит фракції Партії регіонів про надсилання листа прохання до Президента та голови верховної ради з обґрунтуванням про недоцільність закриття в кам’янці Військово-інженерного інституту.

За зверненням фракції ВО «Свобода» надіслати лист-запит до профільного комітету верховної ради,  що займався розробкою закону «Про захист персональних даних», з проханням роз’яснити положення цього закону.

2012-02-1
Вернуться назад