Перший портал / Марш Слави УПА в Києві

Марш Слави УПА в Києві

Гасло Маршу: "За соціальне і національне визволення!"

 14 жовтня 2011 року у Києві Всеукраїнське об`єднання "Свобода" проведе Марш Слави УПА із вимогами повернути звання Героїв України Степанові Бандері та Романові Шухевичу, визнати боротьбу ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою Української нації та проголосити 14 жовтня – День створення УПА – державним святом.

  Початок Маршу – о 16-00 біля пам`ятника Тарасові Шевченку, де відбудуться віче та збори депутатів місцевих рад від Всеукраїнського об`єднання "Свобода". По завершенні маршу – святковий концерт на Михайлівській площі. У ньому візьмуть участь провідні українські рок-гурти: "КОМУ ВНИЗ", "Плач Єремії", "От Vinta", "Тінь сонця", "Рутенія". Початок концерту – о 18-00.

Після вироку Тимошенко на перший план у протистоянні режиму Януковича виходить громада. Українці повинні усвідомити: лише спільна стратегія, спрямована на усунення від влади режиму Януковича, самоорганізація і безкомпромісність у боротьбі можуть убезпечити суспільство від олігархічної диктатури".

А тим часом у Кам’янці-Подільському до приїзду Януковича знищили біл-борди і плакати, присвячені річниці УПА 12 жовтня 2011 року

13 жовтня 2011 року В Кам`янець-Подільський на своєму гелікоптері, із золотим унітазом, прилітає Янукович, відкривати "Трубу" цемзаводу.

Біл-борди розмістила Кам’янець-Подільська міська організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в рамках акції «Пам’ятаймо дні наших визвольних змагань. Бандера – наш Герой! Покрова – наше свято!». Їх розмістили в місті після укладення відповідних договорів з рекламодавцями 11 жовтня 2011 року. На біл-бордах було зображено Героя України Степана Бандеру та анонсовано Марш Слави УПА під гаслом «За соціальне та національне визволення!».

Не встигли дорвати:

БІлборд з Бандерою

Окрім того, в рамках згаданої акції свободівці розповсюдили плакати відповідного змісту. Їх також було знищено комунальними службами.

(Лисий, з борідкою, працівник жеку, що на червоній іномарці зривав листівки Свободи - Готуй чай - зайдем у гості......)

 Кам’янець-Подільська «Свобода» повязує факт знищення біл-бордів і плакатів з візитом у місто Президента Віктора Януковича. «Влада панічно боїться народу, відгороджується від нього величезними парканами, намагається заборонити масові заходи, знищує рекламні плакати У цих діях чітко простежується намагання місцевих прислужників режиму черговий раз вислужитися перед Януковичем», - заявляють свободівці.

Довідка. 12 жовтня 2011 року Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області заборонив проведення у місті будь-яких масових акцій та заходів.

А також нам в руки попався дуже цікавий документик, який підтверджує, що регіонали вже застяли всі свої штани :

(Трішки історії: голова Хмельницької ОДА Василь Ядух, після виборів президента заяви:в ,що "ця влада – від Бога. А тому потрібно в бік відкинути політичні вподобання й працювати на її авторитет". Він також попросив своїх підлеглих не кивати за прорахунки один на одного, "бо пальці, особливо вказівний, за це треба відрізати".) - Думаю тепер зрозуміло чому в пузатиків такий страх?

А ось і сам зразок документика:

І сам текст:

"Зважаючи на зростання суспільно-політичної активності у регіоні та появу громадсько-політичних новоутворень, що ставлять за мету проведення провокативної політичної діяльності, прошу звернути особливу увагу на оперативність інформування управління про заплановані та проведені у районах та містах області заходи із соціально-політичних питань", - йдеться в наведеному зверненні ОДА.

Чиновники вимагають "терміново посилити роботу з органами місцевого самоврядування на предмет моніторингу подання громадсько-політичними об`єднаннями та окремими громадянами заяв (повідомлень) про заплановане проведення акцій протесту, мітингів, зборів громадян, розповсюдження друкованої продукції".

Вимагається посилити "відслідковування статутної діяльності осередків політичних партій та громадських організацій, які мають політичний ухил (збори, конференції)", а також невідкладно інформувати управління про хід та результати вказаних заходів.

"Довідка повинна містити не загальні фрази, а вичерпну інформацію про хід та результати заходу: прізвища та посади організаторів, кількість та категорії учасників, гасла, прапори, список виступаючих та основні тези виступів, оцінка діяльності влади...", - наголошується в листі.

Уся розповсюджувана друкована продукція агітаційного та політичного змісту має скануватися та невідкладно передаватися в управління в електронному форматі.

Українець! - хочеш щоб твої діти, внуки і правнуки жили як ти? - Сиди дома, отримуй 1500 грн., дивись телевізор олігархів, жри пиво і спи.... спи... спи...

2011-10-13
Вернуться назад