Екскурсії Камянець Подільський
 
» Як подати петицію в Камянці-Подільському

Як подати петицію в Камянці-Подільському

Громадськими ініціативами вважаються пропозиції жителів м. Кам’янця-Подільського з питань соціально-економічного розвитку міста, вдосконалення муніципального управління, подані з використанням інтернет-ресурсу «Кам’янецька петиція», що відповідають встановленим Правилами вимогам.
Направляти громадські ініціативи з використанням інтернет – ресурсу «Кам’янецька петиція» - голосувати можуть жителі м. Кам’янця-Подільського, які досягли віку 18 років.

Кам’янець-Подільскька петиція.Кам’янець-Подільскька петиція.

Перед тим як створити свою петицію обов’язково ознайомтесь з Правилами розгляду (див. силку внизу) громадських ініціатив жителів м.Кам’янця-Подільського з використанням інтернет-ресурсу «Кам’янецька петиція».


:laughing: - Подати петицію

Якщо ви підтримуєте петицію, обов’язково поставте власний підпис. Лише тоді, коли петиція матиме 250 голосів вона переходить від пропозиції до конкретного рішення міської влади. Підписати петицію громадянин може, вказавши електронну адресу та достовірні дані про себе.
Підписати петицію


:bully: - Дивитись існуючі петиції.


Петиція, що набрала 250 голосів в обов’язковому порядку виноситься на розгляд чергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради. Автор запропонованого запрошується на засідання сесії та отримує право на оприлюднення петиції.

 

Посилання:

- Правила петиції