Перший портал / Льодова арена "Арктика"

Льодова арена "Арктика"

 4 березня 2010 року в Кам`янці-Подільскому відбулося урочисте відкриття льодовикової арени "Арктика".

Такі події відбуваються в місті дуже рідко, а після закриття кінотеатру "Сінема" ця подія, як бальзам на душу. Донедавна можна було порозважатись лише в боуліг-клубі "Галактика", але тепер можна і поковзатись на ковзанах.

Ось і я вирішив разом із своїми рідними відвідати це чудо Кам`янця...

Хочу поділитись своїми враженнями від того що побачив та відчув. Останій раз на ковзанах стояв ще 12 років назад :scratch_: , тому було цікаво - скільки разів я впаду?
    При вході здивували двері, що обертаються по осі і забезпечують збереження холодного повітря в приміщені арени. Вперше побачив, в живу, машину що чистить лід :crazy:

    Беремо квитки в касі і стаємо в чергу, щоб отримати ковзани та ключик від шкафчика, далі шукаємо номер свого шкафчика і перезуваємось. Не забудьте взяти товсті шкарпетки, а якщо ковзани Вам не підійдуть не соромтесь їх поміняти, головне щоб вони щільно облягали ногу!

Рівно в зазначений час відкривається вхід на ковзанку і всі виходять на лід. 90 % відвідувачів починають з того що тримаються за бортик і так рухаються, тому спочатку виникають пробки, які з часом розсмоктуються і переміщуються до центру.
 
Десь після 20 хв. конвульсій під бортиком мої дитячі рефлекси всплили на поверхню і я проїхав сам перше коло, і вже наступні 40 хвилин вчився тормозити, благо бортики завжди зупинять.
 
Ще дуже сподобались звуки від ударів об бортики :wacko: ,  які стали рідними після першого власного удару....   Падіння, зойки, зіткнення і удари - гарантують Вам всплеск емоцій та гарного настрою.

 

 Відео з льодової арени:
 

 

<!--kamenec_media_begin:https://www.youtube.com/watch?v=oMVf5eYU5tY--><!--kamenec_media_end-->
Фото льодової арени:А тепер і про негативи:

2010-03-14
Вернуться назад