Перший портал / Памятник який клянуть до його відкриття...

Памятник який клянуть до його відкриття...

Завдяки рішенню хмельницьким Рігоналам та Білобрисим жителі Хмельнцької області змушені віддавати з своєї зарплати по 50 грн.

Біло-сині буржуї вирішили за рахунок кріпаків Хмельнцької області побудувати пам`ятник.

У Кам`янці першими постраждали вчителі та лікарі, яких в добровільно - примусовому порядку попросили здати по 50 грн.

За ними працівники вишів, та держслужбовців.

 

Ось на цю купу залізобетона здирають гроші:

Пам`ятник в Хмельницькому.

Відверто нахабною аферою і здирництвом з людей є збір коштів на спорудження пам`ятника "Вірі, Надії і Любові" в обласному центрі. Влада в особі очільника ОДА Василя Ядухи і його оточення використовують свої улюблені та звичні командно-адміністративні методи для збору коштів на спорудження монументу.

Тиск на працівників державного управління, освіти, охорони здоров`я, соціальної сфери, культури і спорту поширений в усій області. Від працівників бюджетної сфери вимагали перерахувати одноденний заробіток на спорудження згаданого пам`ятника. Ситуація перебуває під особистим контролем голів райдержаміністрацій. У випадку відмови людям погрожують втратою роботи.

Нахабність голови облдержадміністрації при цьому не має меж. Залучені кошти Василя Ядуха вирішив "прокрутити" через благодійний фонд "Щедрість", зареєстрований менше 10 місяців тому. Показово, що головою фонду є заступник голови обласної організації партії регіонів, депутат обласної ради Михайло Войтюк.

Працівників згаданих бюджетних галузей в області нараховується близько 113 200 осіб. З них 16 800 осіб працює в сфері державного управління, 52 200 в освіті, 34 900 – в охороні здоров`я та соціальній сфері і 9 300 осіб в галузі культури та спорту.

Середня заробітна плата працівників вказаних галузей складає 85 грн. в день. Не важко порахувати, яка загальна сума набіжить, якщо в примусовому порядку зберуть з усіх одноденний заробіток. Виходить майже 10 млн. грн. Навіть за умови, коли здадуть не всі, коштів явно буде в надлишку, адже вартість споруди оцінили в 4,5 млн грн., а 1,5 млн. грн. вже поспішно виділили з обласного бюджету.

 2011-05-12
Вернуться назад