Перший портал / Ванат повернув грамоти меру в лапках

Ванат повернув грамоти меру в лапках

Виявляється, створювати робочі місця, робити внесок у громаду та роками наповнювати місцевий бюджет — це тепер називається бути "платником податків у лапках".

Саме так Михайло Посітко - міський голова кінопопшука оцінив внесок підприємства, яке реально працює і платить податки. Що ж, відповідь не забарилася.


Якщо реальні надходження у бюджет міста міського голову не вражають, підприємець Андрій Ванат вирішив повернути йому все «найцінніше» — цілий стос його ж офіційних подяк та почесних грамот.

Навіщо зберігати цю макулатуру від людини, яка раптово осліпла на цифри у фінансових звітах?


bully Нехай полежать у міськраді. Може, колись знадобляться для звітів про «успішну підтримку» місцевого бізнесу.

Сьогодні, 10:50
Вернуться назад