Перший портал / "Фортпост" фестиваль Програма 18 - 20 червня 2021 року

"Фортпост" фестиваль Програма 18 - 20 червня 2021 року

 З 18 по 20 червня 2021 року в Кам`янці-Подільському, неподалік Старого замку, на оборонному комплексі Руська Брама відбудеть цікавий історичний фестиваль - "Фортпост"


- Програма фестивалю


 Організатори запрошують усіх поринути у світ таємниць старого міста і стати почесним гостем Брами Руської. Адже тільки в ці дні, ви можете відчути себе справжніми мандрівниками у часі. До вашої уваги неймовірна середньовічна програма з лицарськими боями, старовинними танцями, цікавими іграми та забавами, смачною їжею, приготованою на вогні за старовинними рецептами. А також вам доведеться розгадувати таємниці і загадки, полювати на відьом, спостерігати середньовічні тортури під покровом ночі.
А вдень сміливо приводьте діточок, бо і для них ми приготували цікаву програму. Ігри, майстеркласи з ремесел, цікаві квести та багато різноманітних забав. І смачні дитячі страви. Все для вашого комфортного та цікавого відпочинку.


18-20 червня. Місто Кам`янець-Подільський. Руська Брама. Фестиваль середньовічної культури ФОРПОСТ чекає на тебе!


Програма фестивалю ФОРПОСТ:

18 червня. П`ятниця

19 червня. Субота

20 червня. Неділя

Паралельно під час фестивалю "Фортпост" буде відбуватись:

Стрілецький тир, середньовічний ярмарок, постійно працююча фуд зона, ігрові квести для дітей, відвідування музею, кемпінг для байкерів, охороняєма стоянка для мотоциклів, вечірня музична ватра, танці на столах. Фестивальний мерч (значки, бейджи, футболки, глиняні кубки та багато іншого).

*В програмі можливі зміни та доповненння.


Джерело - https://tour.km.ua/


2021-06-18
Вернуться назад