Перший портал / ІІІ Міжнародний фестиваль національних культур «Подільська веселка»

ІІІ Міжнародний фестиваль національних культур «Подільська веселка»

В рамках святкування Дня міста у Кам`янець-Подільському 30-31 травня 2009 року відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль національних культур «Подільська веселка».

Історичні та географічні умови зумовили появу такого фестивалю національних культур, який являє собою велике дійство, складовими частинами якого є вивчення і популяризація історичного минулого, відродження культурно-мистецьких традицій та підтримання дружніх зв’язків з іноземними державами.

 

 

Цьогорічна програма фестивалю включала в себе ряд культурно-мистецьких заходів, серед яких презентація творчих колективів, святковий карнавал, екскурсійні програми, творчі зустрічі з колективами Кам`янця-Подільського, концерти у селах Кам`янець-Подільського району, відкриття історичного відділу музею "Поділля та Кам`янець-Подільський у ХХ-ХХІ ст.", вечірні шоу-програми та інші. У ІІІ Міжнародному фестивалі національних культур «Подільська веселка» взяли участь творчі колективи національних меншин євреїв, поляків, вірмен, росіян, циган і делегації з Румунії, Італії, Польщі.

2009-06-7
Вернуться назад