Перший портал / Global Dj fest 2013 в Кам'янці-Подільському

Global Dj fest 2013 в Кам'янці-Подільському

18 ТРАВНЯ (субота) в м. Кам`янець-Подільський спеціально до Дня міста выдбудеться Mega Open AirФестиваль Global Dj fest 2013.

Місце проведення: Новий замок (Вали)

Час: 21:00

GLOBAL DJ fest (твоя найбільша дискотека 2013) Ця найважливіша клубна подія не лише міста але й західної України знову сколихне стіни Старої Фортеці! Цього разу ще потужніше, драйвовіше і масштабніше! GLOBAL DJ fest - фестиваль, про який не можливо забути, подія, яку варто пам`ятати і захід, який обов`язково потрібно відвідати! Цього року організатори підібрали максимально професійний і бомбовий склад артистів!

:smailuk22:  Спеціальні гості:

OMNIA - продюсер і DJ. Його треки регулярно грають кращі діджеї планети: Armin van Buuren, Above & Beyond, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Markus Schulz, Gareth Emery, Andy Moor, Paul Oakenfold, Richard Durand та ін. Omnia виходить на одному з найбільш масштабних і впливових лейблів світу - Armada Music. Вже 3 роки поспіль його роботи потрапляють в престижні компіляції `A State Of Trance` від Armin van Buuren, а також Toronto `09 (Markus Schulz), Ministry Of Sound - Trance Nation (Andy Moor). В 2012 році він став першим українським діджеєм, який увійшов в ТОП 100 світу. Юлия Солнечная - це в першу чергу позитив, краса, енергія.

Природна чарівність і кращі хіти гарантовано підривають танцполи.

Атмосферу свята підтримують: DJ Pozitiff / DJ Rost / MC Drive/ MC Вовка КВентін 

 

Квитки в Кам`янці-Подільському: "Скринька меломана", піцерія МакСмак, каса МБК, ринок муз. кіоск №2.

Вартість квитка - 50 грн.

УВАГА! 1 ТРАВНЯ ЗНИЖКА НА КВИТКИ 40%

З питанань розповсюдження квитків звертатись за тел: 067-290-17-64.

2013-04-24
Вернуться назад