Екскурсії Камянець Подільський
 

Республіка 2019

           484     0   |  

Фестиваль Республіка "Республіка 2019" (Respublica Fest 2019) - це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах: музика, малюнок, танець. Це безліч локацій, кращі рок-гурти, сучасні поети і художники з України та інших країн.

30 серпня 2019 р. - 8 вересня 2019 р.


bully - більше про фестиваль

Фестиваль "Республіка 2019" RespublicaFEST

У 2019 році RespublicaFest буде проходити в два етапи:

  • З 30 серпня по 1 вересня захід прийматиме місто Хмельницький,
  • а 6-8 вересня - Кам'янець-Подільський.


Раніше фестиваль традиційно проходив у Кам'янці-Подільському, однак у 2018 році його вирішили провести у Хмельницькому. Головна сцена розташовувалася в Молодіжному парку.


На фестивалі звучатиме рок, поп та електронна музика. Організатори ведуть переговори з реп-виконавицею Альона Альона, групами "без обмежень", KAZKA, The Hardkiss та ін.


Фестиваль "Республіка" реалізує кілька екологічних проектів. Вперше в Україні тут почали застосовувати принцип депозитної тари на фудкорті - застава за склянку з жорсткого пластику можна буде повернути в кінці заходу, здавши використану тару. Крім того, всі відвідувачі, які проживатимуть в кемпінгу, отримають можливість повернути частину грошей за квиток на фестиваль, здавши повний сміттєвий пакет в спеціальну точку збору.


==

Група фестивалю у Фейсбуці - https://www.facebook.com/respublicafest/
------
оцінило: 0 люд.

Коментарі (0)

Залишити свій коментар:


https://snu.in.ua/