Останні коментарі на сайті:


admin
admin

Чий ресурс - kamianets.com.ua?

SEO просування сайту:

 

Рейструй свій сайт в каталозі - https://ukr-site.org.ua/

 

Збільшення числа заявок, дзвінків і зростання продажів

У своїй роботі використовуємо виключно легальні методи просування і оптимізації, всі наші дії з розкручування сайту спрямовані саме на той результат, який Ви чекаєте - отримати більше заявок з пошукових систем і збільшити продажі!

Індивідуальний підхід, гнучкість KPI

Детально аналізуємо Ваш продукт, сайт, цільову аудиторію і пропонуємо найбільш вигідну схему оплати за розкрутку ресурсу. Всі наші тарифи передбачають оплату тільки за досягнутий результат: фактичні позиції в ТОПі, обсяг отриманого пошукового трафіку або Ліди. Залежно від KPI вашого бізнесу ми можемо запропонувати гнучкі умови розрахунку вартості SEO-просування. Незалежно від обраної схеми оплати, ми відстежуємо динаміку заявок з пошуку і проводимо роботи для їх росту.

Ефективні пошукові запити і цільовий трафік

Кількість покупців і прибуток збільшаться завдяки просуванню Вашого сайту по самим цільовим запитам. Ми знаємо всі типи і види пошукових фраз: вміємо відрізняти інформаційні від комерційних, геозалежні від геонезавісімих і вбудовувати їх в ефективну стратегію залучення відвідувачів. Формуємо семантичне ядро ​​тільки з тих запитів, які принесуть Вам заявки і регулярно відстежуємо його актуальність.

Просування і розвиток сайту експертами галузі

Ми успішно займаємося просуванням і оптимізацією сайтів вже 17 років, наш досвід і досягнення підтверджені численними нагородами, першими місцями в незалежних SEO-рейтингах і реальними кейсами клієнтів. Досвідчені оптимізатори Demis Group знають, як просунути сайт будь-якого типу: від інтернет-магазинів і сайтів послуг до інформаційних порталів, корпоративних сайтів і спеціалізованих нестандартних сервісів.

Фінансові та репутаційні гарантії результату

У нас це можливо! Ми даємо Вам гарантії на досягнення і утримання позицій в ТОП-10, на швидкість їхнього зростання, на довгостроковість досягнутого результату і прописуємо це в договорі. Ви побачите ефект від пошукового просування і відзначите збільшення заявок з вашого сайту вже з 4-го місяця робіт.

Скарга
admin
admin

Йоко та Самураї

Продовження нажаль так і не випустили! bully

Скарга
admin
admin

Введення в експлуатацію будинку в Кам'янець-Подільську та Україні в 2020 році!

ПОПЕРЕДЖЕННЯ - ще один рекламний пост і закрию тему! Атора забаню feel

Скарга
admin
admin

Офіційні відомомсті про падіння повітряної кулі

Неофіційна версія про падіння кулі:

Куля вже була майже сплющена, летіла дуже низько. Вона зачепила сосну і вирвала її з коренем. Після цього кошик почав чіпляти надмогильні пам’ятники на цвинтарі. Він перекидався, люди кричали і випадали прямо на могили. Куля по дорозі зачепила ще дві сосни і аж тоді впала на землю.
Куля під час падіння зруйнувала близько двох десятків могил.

 
Один із пасажирів, який випав з повітряної кулі, з переломом руки зміг самотужки вийти на дорогу, аби покликати на допомогу. Ще один (53-річний мешканець міста Прилуки з Чернігівщини – ред.), котрий упав на території кладовища, вдарився головою об надгробок і загинув на місці.


П’ятеро потерпілих пасажирів сплатили за політ по 2500 гривень кожен. Куля, що зазнала аварії, здійснювала політ вперше.
Стверджують, на цьогорічному фестивалі повітроплавання сталося щонайменше три аварійні посадки аеростатів: одна в середмісті Кам’янця-Подільського, дві – поза межами міста.

Скарга
admin
admin

Раки Кам‘янець-Подільський. Ракерня

Ракерня закрилась! amРакерня закрилась! am

Скарга
admin
admin

Кам'янецька вишивата

Вашій увазі невеличкий аналіз кандидатів у депутати до Кам’янець-Подільської міської ради, що в 2010 році були задіяні у виборчому процесі, або ж просто відомих, чи вже забутих місцевих політиків.

 «Аграрна партія України»

Аносов Юрій – в 2010 році став депутатом міськради, будучи членом ВО «Батьківщина».

Бокуліч Володимир – фізична особа-підприємець, на позачергових виборах до Верховної Ради – довірена особа кандидата в нардепи Олександра Мазурчака.

Чорнобиль Ольга – автор та ведуча програм на Кам’янець-Подільській ТРК, в 2010 році балотувалась від «Народної партії».

 «Народна партія»

Цвігун Борис – депутат міської ради, головний лікар Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1, в 2010 році також входив до «Народної партії».

Бабій Сергій – заступник міського голови, 2010 року був обраний депутатом від «Народної партії».

Гаврилюк Петро – начальник управління культури та туризму департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Коляда Ніла – заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради.

Пливанюк Юрій – начальник управління Кам’янець-Подільського міського управління охорони здоров’я, в 2010 році, будучи членом ВО «Батьківщина», став депутатом Хмельницької обласної ради.

Травінський Віктор – директор Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, в 2010 році балотувався від «Народної партії».

 Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Бабчинський Олександр – директор Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради. Також від БПП балотується його рідний брат Юрій.

Блажкова Інна – директор приватного навчально-виховного комплексу «Антей», в 2010 році була №16 виборчого списку «Партії регіонів».

Васильянов Дмитро – депутат міської ради, заступник міського голови, 2010 року був членом «Народної партії».

Войтенко Ігор – депутат міської ради, в 2010 році балотувався від партії «Нова політика», 2012 року став членом фракції «Партії регіонів».

Гаджук Валерій – приватний підприємець, в 2010 році прагнув потрапити до облради від «Сильної України» Сергія Тігіпка.

Гурська Майя – директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури Кам’янець-Подільської міської ради.

Добровольський Віталій – заступник завідувача відділу молоді і спорту департаменту гуманітарної політики, перший заступник начальника штабу скандального громадського формування «Міська варта». Також чиновник є майстром спорту України з бойового самбо, чемпіоном України зі змішаних єдиноборств ММА, призером чемпіонату Європи, переможцем етапу Кубку Світу, і так, це він – один з тих, хто зривав зустрічі з громадою в міській раді, «воював» за кінотеатр «Дружба», їздив захищати в Хмельницький тодішнього губернатора Леоніда Пруса.

Дюднєв Артем – 2010 року на виборах до міської ради був 18 номером у партійному списку «Партії регіонів», на позачергових парламентських виборах 2014 року був «технічним кандидатом», не проявляв жодної активності, згодом став помічником-консультантом нардепа Володимира Мельниченка.

Заікін Андрій – з 2006 по 2010 рік – член «Партії регіонів», у 2010 р. вже як член партії «Нова політика» балотувався на посаду міського голови (всього 669 голосів «За»).

Качуровський Анатолій – секретар Кам’янець-Подільської міської ради, в 2010 став депутатом міськради, маючи партквиток ВО «Батьківщина», 15 вересня цього року вийшов з однойменної фракції у міській раді.

Мастикаш Андрій – директор ТОВ «Поділбудсервіс», в 2010 році пройшов за списками «Сильної України».

Позинюк Людмила – директор департаменту соціального захисту населення, в 2010 році балотувалась від «Партії регіонів».

Сільченко Надія – депутат міської ради, директор Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, в 2010 році була №5 виборчого списку «Партії регіонів».

Старченко Світлана – депутат міської ради, директор Кам’янець-Подільського управління освіти і науки, в 2010 році посідала №11 виборчого списку «Партії регіонів».

Цвяк Сергій – заступник директора Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міської ради.

Чернець Олександр – головний лікар «Центру первинної медико-санітарної допомоги», 2014 року балотувався до Верховної Ради.

Чернявський Сергій – директор Кам’янець-Подільського центрального ринку, в 2010 році був 17 номером у виборчому списку «Партії регіонів».

Юр’єв Володимир – генеральний директор ТОВ «Український кристал», в 2010 році пройшов до міської ради від «УДАРу».

Явеляк Тарас – завідувач дитячим відділенням Кам’янець-Подільської міської дитячої лікарні, в 2010 році став депутатом міськради, на той час як член партії «УДАР».

 «Відродження»

Слободян Валерій – перший номер списку, депутат міської ради, в 2010 році входив до «Партії регіонів», голова депутатської фракції в міськраді, директор ТзОВ«Дан-сервіс». Ще у вересні цього року в пресі активно піарив партію «Громада і Закон», яку начебто очолював. Зараз член партії «Відродження».

Богуцький Валерій – директор ТОВ БК «Райагробуд» , 2010 року балотувався до міської ради від «Партії регіонів».

Драгомерецький Валентин – приватний підприємець, в 2010 році 19 номер «Партії регіонів».

Кирик Микола – директор Кам’янець-Подільської гімназії №14, в 2010 році – в списку «Партії регіонів».

Мальченко Сергій – депутат міської ради, завідувач кафедри військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, в 2010 році №2 списку «Партії регіонів».

Мельниченко Тетяна – колишня дружина та помічник-консультант народного депутата Володимира Мельниченка, 2010 рік – №30 від «Партії регіонів» до міської ради.

Моштак Микола – депутат міської ради, голова профкому Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, колишній член фракції «Партії регіонів».

Ніколайчук В’ячеслав – директор НВК №16, в 2010 році балотувався від «Народного руху України», програв округ теперішньому голові «Відродження» Валерію Слободяну.

Ободовський Євген – депутат міської ради, директор «Рембудсервіс», в 2010 році був 9 номером в «Регіонах» (2006-2010 рр. – депутат міської ради від «Партії регіонів»).

Перевознюк Валерій – радник міського голови.

Середюк Сергій – депутат міської ради, директор ККП «Господар», в 2010 році був на 10-ій сходинці виборчого списку «Партії регіонів».

Слонецький Дмитро – депутат міської ради, директор Кам’янець-Подільського відділення АТ «СК «АХА Страхування», в 2010 році пройшов за списками «Сильної України».

 

 ВО «Свобода»

Бойко Вадим – вчитель ЗОШ №6, в 2014 році на позачергових виборах до ВР був головою окружної виборчої комісії.

Кузьменко Ганна – фізична особа-підприємець, 2012 року на позачергових виборах до ВР була членом окружної комісії від Християнсько-демократичної партії України, 2014 року – член ОВК від «УДАРу».

Магілат Валентина – пенсіонер, 2010 року балотувалась до міськради від «Партії зелених».

Микуляк Іван – директор ПП «Мі-катех», 2010 року балотувався від ВО «Свобода».

Постовий Володимир – голова правління ПАТ «Гіпсовик», 2010 року став депутатом облради від ВО «Свобода».

Притуляк Віктор – депутат міської ради за списками ВО «Свобода», викладач Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

Шелепницька Ірина – тимчасово не працює, 2010 року балотувалась від «Сильної України».

Яриновський Юрій – фізична особа-підприємець, 2010 року став депутатом міської ради за списками ВО «Свобода».

 

 «За конкретні справи»

Очеретенко Тетяна – депутат міської ради, головний лікар Кам’янець-Подільської міської дитячої поліклініки №1, в 2010 році була №3 виборчого списку «Партії Регіонів».

Рощук Олександр – начальник Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, в 2010 році був кандидатом від партії «Нова політика».

Кравченко Олександр – військовослужбовець за контрактом, раніше очолював міський осередок «Правого сектору».

Лонтковський Юрій – лікар Кам’янець-Подільської міської лікарні №1, 2010 року балотувався від «Нашої України».

Хепін Сергій – в 2010 році був 33номером у списку «Партії регіонів».

 

«Опозиційний блок»

Гільовський Олег – перший номер списку, фізична особа – підприємець, 2010 року балотувався на мера міста, його підтримало лише 536 кам’янчан. Його рідний брат Ігор декілька днів тому зняв свої кандидатуру з виборчого списку.

 

 «Рідне місто»

Гаврилюк Василь – перший номер партії, директор СТО «Престиж-2008», в 2010 році балотувався від «НашоїУкраїни».

Боднар Олександр – заступник начальника Департаменту житлово-комунального господарства.

Гамалій Андрій – депутат міської ради, директор ТОВ «Барс», в 2010 році був членом «Партії Регіонів» і №7 у списку.

Гордійчук Валерій – депутат міської ради, гендиректор КП «Міськтепловоденергія», в 2010 році був членом «Комуністичної партії України».

Єленчак Денис – інженер аварійно-диспетчерської служби КП «Міськтепловоденергія», в 2010 році балотувався від ВО «Батьківщина».

Замойський Степан – доцент ПДАТУ, в 2010 році 5 номер у списку «Нашої України».

Чубайко Олена – депутат міської ради, заступник декана економічного факультету ПДАТУ, в 2010 році – член «Партії регіонів», 15 номер у списку.

 

«Нова держава»

Приступа Петро – тимчасово не працює, 2010 року очолював список «Комуністичної партії України».

 

 Українське об’єднання патріотів«УКРОП»

Єленчак Ульяна – викладач іноземної мови Кам’янець-Подільського відділення Київського фінансово-економічного університету Державної податкової служби України, колега та близька подруга Уляни Володимирівни – Юлія Сімашкевич, донька міського голови. На позачергових виборах до ВР балотувалась шляхом самовисування (набрала 0,96% голосів).

Новіков Дмитро – депутат міської ради, старший майстер виробничого навчання Навчально-методичного центру захисту та безпеки життєдіяльності, в 2010 році пройшов за списками ВО «Батьківщина», 15 вересня цього року вийшов з однойменної фракції у міській раді.

 

  «Радикальна партія Олега Ляшка»

Гурома Анатолій – перший номер списку, фізична особа-підприємець, голова ГО «Самоврядування ринку», потрапив у список партії і його 20-ти річний син Степан.

Бурбан Віталій – начальник штабу Кам’янець-Подільського міського відділення комітету протидії корупції в органах міліції та державної влади, радник міського голови. Також балотується за списками партії в Кам’янець-Подільську районну раду.

Савчук Наталія – помічник-консультант з поширення дії Закону України «Про державну службу» народного депутата Володимира Мельниченка, екс-директор департаменту правового супроводу та контролю Кам’янець-Подільської міської ради.

Скарга
admin
admin

Лосі та Олені паркування Кам'янця-Подільського

20 лютого який Олень парканувся прямо на тротуарі - перехрестя Коріатовичів та Огієнка

 

Скарга
admin
admin

Реставрувати ванну наливним акрилом KeramoKrill

З'явився в продажу - сторінка продажу - https://acril-shop.biz.ua/keramokrill/

 

Скарга
admin
admin

Різні прикольні моменти Кам'янця-Подільського

Після зміни влади в Кам'янці! В листопаді 2020 року мером став свободівець Михайло Посітко

 

 

 

Скарга
admin
admin

Хроніка короновірусу в Кам’янці-Подільському

8 вересня від Ковіду померла вихователька 21 дитсадка, а також виявили вірус у двох класах НВК №17.
https://k-p.net.ua/news_kamenec/budene_jutta/6191-kovd-uzhe-v-shkolah-kamyancya
-podlskogo.html
Скарга
admin
admin

Як діти будуть навчатись під час COVID-19

Батьки! зверніть увагу, що дітям, окрім 4- та 9 класів не потрібна мед-довідка з обходом лікарів! ЇЇ може дати ваш сімейний лікар.
Скарга
admin
admin

Нові правила на місцевих виборах 2020 року

Кожен на руки отримає 5 бюлетнів на виборах 2020 року.
Скарга
admin
admin

Довідник виробників сувенірів Кам'янця-Подільського

Усі хто робить сувеніри в Кам'янці можут тут в коментарях залишати свої контакти з силками.

Скарга
admin
admin

Де можна відпочити на Дністрі?

winked Оновлена інформація про топ-5 готелів на Дністрі!

Скарга
admin
admin

Хроніка короновірусу в Кам’янці-Подільському

22 травня на маршрути вийшли маршрутки!

25 травня відкрили автобусне сполучення по району.

Скарга
admin
admin

Майже вбив трьох людей

Цитата: Юрій Дорош

А злочини мусаров ви не розслідуєте так завзято!

what Усі українські мусора ходять під бандюками, під ними і місцева влада - Це система! А проти системи не попреш знизу!

Скарга
admin
admin

Хроніка короновірусу в Кам’янці-Подільському

12 травня в місті помягшили карантин - життя почало ТРІШКИ рухатись.

Скарга
admin
admin

Від чого помер Семен Дарчук?

Автор говорить про СМЕРТІНСТЬ!!!! Будьте уважні!
Для Вас Хейтере персонально:
fellow "Чому в звичайний час вмирало більше людей ніж зараз під час пандемії"

Скарга
admin
admin

Хроніка короновірусу в Кам’янці-Подільському

2 травня короновірус виявився в бувшого директора цементного заводу та його дружини, а також в 3-ьох їх близьких людей. Подружжя госпіталізували в Хмельницький!

3 травня Дарчук помер

Скарга
admin
admin

Хроніка короновірусу в Кам’янці-Подільському

17 квітня - вулиці міста почали дезенфікувати

 

what 18 квітня - підтвержився перший випадок захворювання на короновірус в Кам'янці-Подільському

Скарга
admin
admin

100-тисячний житель Кам'янця-Подільського. Віталій Кравцов

Віталій Кравцов А так виглядає Віталій Кравцов в 2019 році

Скарга
admin
admin

Хроніка короновірусу в Кам’янці-Подільському

31 березня Мер звернувся до міста і сказав що казна пуста, (Зате у нього тепер повна куча заступників!)

1 квітня в місті були створені медичні бригади по боротьбі з короновірусом

 

2 квітня - в місті НЕЗРОБИЛИ ЖОДНОГО тесту на коноронвірус!!! Жодного!

 

--

Скарга
admin
admin

Хроніка короновірусу в Кам’янці-Подільському

24 березня в Хмельницький відвезли у важкому стані першого камянчанина з підозрою на короновірус - читати

Скарга
admin
admin

Хроніка короновірусу в Кам’янці-Подільському

19 березня містом почав їздити автомоль із попередженням про необхідність карантину - читати

 

20 березня закрили камянецький базар до 1 квітня.

 

20 березня почали бастувати маршрутчики - так як в одну із маршруток попали камнем.

 

Під вечір 20 берзня в Жванці поставили медичний карантин...

Скарга
admin
admin

Інтернет джерела з історія Кам'янця

один із перших сайтів про легенди та історію - Кам'янця-Подільського - https://turism-kp.com.ua/

Скарга
admin
admin

Хроніка короновірусу в Кам’янці-Подільському

16 Березня  Перші підприємці міста, які, не чекаючи жодних законів, рішень Уряду, свідомо закрили свої заклади на час карантину і довели, що головне - не гроші, а здоров'я.

 

Троє в каное
Франт
Кав'ярня на Зарванськiй
Халабуда
Парк розваг
Мілано

 

Скарга
admin
admin

Перша дитина народжена в електромобілі з Кам'янця-Подільського

Цитата: Валерій

Це не вперше у нашому місті! В 2006-2007р. був випадок в таксі 0-55.

 

fellow  - Так це в Електротаксі!

Скарга
admin
admin

Хроніка короновірусу в Кам’янці-Подільському

3 березня 2020 року першими засав за свою тушку Гордійчук і на сторінці у ФБ Міськтепловоденергія написали:
У зв’язку з загрозою поширення китайського коронавірусу Covid-19 КП«Міськтепловоденергія» вводить додаткові запобіжні санітарно-епідеміологічні заходи і переходить на посилений санітарний режим. Віднині:
- обмежується кількість відвідин підприємства контрагентами;
- скасовуються особисті прийоми (переводяться в телефонний режим);
- всі звірки розрахунків проводяться в телефонному режимі;
- здача рапортів і подання звернень відбувається на прохідній підприємства.

5 березня 2020 року місцеві чинцші списали 300 тис. на антисептики та рідке мило. А також визначили, що люди які були в контакті із хворими на короновірус будуть перебувати 14 днів в центрі Надія - хоча 2018 році там зробили склади.

6 березня 2020 року - було скасовано ралі Фортеця мало відбутись (8-10 травня)

Скарга
admin
admin

Запитання до влади

Денис! Цемзавод платить податки в район... Місту ні копійочки не дістається....
Скарга
« 1 2 3 4 5 6 7 »