Перший портал / Cпортивно-танцювальний клуб - "Ірен"

Cпортивно-танцювальний клуб - "Ірен"

вул. Соборна, 29/21, "Центр Дитячої творчості"

 

тел. 3-33-38, 80679300981
   Керівник: Захарчук Ірина Іванівна

 


 Мета діяльності: фізичний розвиток, естетичне виховання. Підготовка індивідуальних виступів. Форлайти - колективні концертні номери.

  У нас займається колективи трьох вікових груп:

  4-6 років

  9-12 років

  12-16 років

  Особливістю нашого клубу є малі групи та індивідуальний підхід до кожного члена клубу, а також до людей, які хочуть займатися танцями або просто вдосконалювати своє тіло, свою грацію, себе як особистість.

  Танець — це радість, задоволення, що дозволяє елегантно та гармонійно рухатись на хвилях музики, вони можуть бути веселими і романтичними, ніжними і пристрасними.
Танець — одна із древніх мов, яку, при бажанні, може використовувати кожен з нас, навіть ті, хто каже, що не люблять танцювати, через скромність або через страх бути оціненим іншими.
  Танець — самий природній та універсальний спосіб самовираження. Крім того, це не лише спосіб розказати про себе, але й засіб протиставити себе іншим. Якщо, насправді, танцювати означає брати участь у виставі, то це ще й означає бути під прицілом критичного погляду глядачів, а ті, в свою чергу, не пропустять можливості високо або й не дуже оцінити танцюристів.
  Будь-який привід для танцю гарний: можна танцювати з метою спокусити, щоб продемонструвати своє вміння, або ж просто для власного задоволення.
  Не обов’язково бути професіоналом, для того щоб почати рухатись під звуки улюбленої музики, розважаючись з друзями на вечірці. Проте для того щоб гарно танцювати, недостатньо почуття ритму і володіння якимись загальними рухами. Існує величезна кількість різноманітних танців, кожен з яких слідує строгим правилам, базується на чітко визначених рухах і притаманних тільки йому ритмах.
  Танець відіграє дуже важливу соціальну роль, так як пов’язаний з ритуалами та церемоніями. Це гарний спосіб спілкування або знайомства з іншими людьми. І якщо знаки і символи, що закладені в різні види танцю, в деяких випадках з часом втратили своє значення, їх залишається немало для того, щоб у людини, що танцює з силою розігралась чуттєвість, агресивність або навіть біль.
  Не забувайте й про те, що танець — це не тільки дисципліна з певними правилами, але й, головним чином, це чудова розвага.

2008-09-19
Вернуться назад