Перший портал / Високоврожайні насіння соняшнику

Високоврожайні насіння соняшнику

Найвідомішими виробниками високоврожайних сортів соняшнику вважаються марки Сингента і Піонер. Відмінними рисами ПОСЕВМАТ цих брендів є висока якість, стійкість до хвороб, шкідників і несприятливих погодних факторів.


Насіння соняшнику (https://ambarexport.ua/prices/sunflower-ho) в аграрній промисловості використовуються переважно гібридних сортів, отриманих шляхом ретельної селекції. Сучасні гібриди відрізняються наступними показниками:

Купити насіння соняшнику в Україні можна самих різних сортів і виробників, як вітчизняних, так і іноземних. Для кожного сорту вказуються характеристики, які слід враховувати при виборі ПОСЕВМАТ для вирощування в конкретних кліматичних умовах і грунтах:

Залежно від швидкості дозрівання сорти соняшнику поділяють на три основні групи:

 1. Скоростиглі. Швидко дають урожай (термін 80-90 днів), проте відрізняються малої олійністю і врожайністю. Такі сорти доцільно вирощувати в складних кліматичних умовах з коротким теплим періодом.
 2. Ранньостиглі. До цієї групи належить більшість олійних сортів. Термін дозрівання 100 днів, при середній врожайності 3 т / га.
 3. Середньостиглі. Високоврожайні сорти з терміном дозрівання 115 днів. Середній урожай 4т / га.

 

Кращі сорти соняшнику

Найвідомішими виробниками високоврожайних сортів соняшнику вважаються марки Сингента і Піонер. Відмінними рисами ПОСЕВМАТ цих брендів є висока якість, стійкість до хвороб, шкідників і несприятливих погодних факторів.


Серед насіння бренду Піонер найпопулярнішими вважаються:

 1. ПР62А91RM29 - низькорослий сорт для посушливих регіонів, стійкий до вилягання. ПР63А90RM40 - самозапилюватися соняшник з вираженим імунітетом до розповсюджених хвороб і стабільною врожайністю.
 2. ПР64А89RM48 - олійний високоврожайний середньостиглий зростання з потужною кореневою системою, що підсилює стійкість до посух (високорослий).
 3. ПР64А83 - середньостиглий гібрид здатний до самозапилення і зростання в суворому кліматі (стійкий до вилягання і тривалим засух).
 4. ПР64А15RM41 - високоврожайний олійний сорт стійкий до більшості фіто захворювань.
 5. ПР64Х32RM43 - середньостиглий олійний високоолеінового соняшник.

 

Насіння Сингента популярні серед українських аграріїв за рахунок свого відмінної якості і відмінною врожайності. Найчастіше надходять запити купити насіння соняшнику сортів:

 1. НК Роккі - стійкий до хвороб високоврожайний ранньостиглий сорт.
 2. Казіо - гібридний сорт невибагливий до грунту, стійкий до хвороб і засух з ранньої вегетацією.
 3. Опера ПР - сорт для бідних грунтів з відмінним імунітетом і гнучкими термінами висіву.
 4. НК Конді - високоврожайний сорт, стійкий до фіто-хворобам і посушливих умов вирощування.
 5. Арена ПР - олійний високоврожайний ранньостиглий соняшник.
 6. НК Бріо - стійкий до пізніх заморозків і посух сорт з дуже високою врожайністю.

 

Перш ніж купити посівний матеріал соняшнику, слід врахувати не тільки бажану врожайність, але і особливості складу грунту і регіону вирощування. Вибір сортів, стійких до посухи, дозволяє скоротити витрати на полив і підходять для вирощування в південних умовах. Ранньостиглі сорти - оптимальний вибір для північних регіонів.

(На правах реклами)

2019-06-19
Вернуться назад