Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський
» » » Фестиваль Schola militaria 2017

Фестиваль Schola militaria 2017

29.09-1.10Старий Замок - грн.Фестиваль
29.09-1.10 2017 року

Фестиваль живої історії в Кам'янці-Подільському - «Schola militaria» пропонує цьогоріч оновлену програму, насичену реконструкторськими подіями, пізнавальними лекціями та екскурсіями.

Захід проходитиме з 29 вересня по 1 жовтня у Старому замку.

 

«Відмінність цьогорічного фестивалю від попередніх у тому, що на «Schol’і militaria-2017» ми поєднаємо історичну реконструкцію та музей.

Програма Фестивалю Schola militaria 2017
Програма Фестивалю Schola militaria 2017

В Кам'янець завітає більше сотні учасників. Загалом, це середньостатистична кількість реконструкторів на типових європейських фестивалях», – цитує директора історичного музею-заповідника, голову міського військово-історичного товариства Олександра Зарембу прес-служба міської ради. За словами організатора фестивалю, традиційно свої реконструкторські можливості демонструватимуть «Курінь Печерської сотні» (Київ, Львів), «Мушкетери Виговського» (Одеса, Київ), «49 орта джамаат» (Київ), Кам’янець-Подільське військово-історичне товариство, гості з Польщі.

А також вперше планується приїзд реконструкторів з Великобританії. Британці мають намір продемонструвати показові виступи по тактиці пікінерських підрозділів. Уся програма фесту розділена на два блоки: реконструкторський і пізнавальний. До першого увійдуть 4 паблік дисплеї (презентації) груп історичної реконструкції з коментарями ведучого, змагання мушкетерів та пікінерів, маневри та церемоніал піших підрозділів залоги, змагання в стрільбі з луку.

 

Другий блок заходів наповнять екскурсії по табору учасників для всіх бажаючих, робота ремісничого містечка, виставка предметів археології з розкопок в Старому місті, дитячий майданчик для юних мушкетерів, лекції та майстер-класи. Доповнить програму виступ відомого лірника, кобзаря і бандуриста Тараса Компаніченка.

 

Варто зазначити, що вхідна плата на період проведення фестивалю до Старого замку не зміниться.

 


13-08-2017  332 

Залишити свій коментар: