Вхід для зареєстрованих

Надає змогу переглядати непрочитані новини, обмінюватись приватними повідомленнями, отримувати розсилку, легко залишати коментарі, ОТРИМАТИ СТАТУС та іконку.

Зареєструватись

Стандартний метод реєстрації передбачає заповнення форми та підтвердження по e-mail.

Зареєструватись

Зареєструватись за допомогою акаунта в соцмережах. ⇓ АТОМАТИЧНО!

Екскурсії Камянець-Подільський

Поділля Woodcraft

7 по 17 серпняНова Будова Вхід вільний грн.Фестиваль
7 по 17 серпня 2017 року

З 7 по 17 серпня 2017 року в м. Кам’янці-Подільському проходитиме фестиваль скульптури в дереві «ПОDІЛЛЯ WOODCRAFT».

Фундатор та головний організатор фестивалю – Група Компаній «Нова Будова».

 

Вперше в Україні фестиваль об’єднає класичний скульптурний симпозіум європейського формату з арт-акціями, майстер-класами, мистецтвом кіно та музики.

 

Конфесійне, національне та, як наслідок, мистецьке розмаїття давнього Кам’янця-Подільського спричинило унікальну художню спадщину. Особливо розвиненою була реміснича культура міста. Згідно з описом Поділля 1800 р., міщани Кам’янця-Подільського (325 цехових ремісників) займалися ремеслами у 18 цехах. Симпозіум передбачає відродження образів майстрів ремісничих цехів, що діяли в Кам’янці-Подільському. Кращі українські скульптори оберуть та відтворять у дереві (приблизні розміри дубових колод – 2,5 м довжиною та 1 м у діаметрі) найяскравіші образи подільських ремісників.

По завершенні симпозіуму буде змонтовано арт-майданчик з дерев’яними скульптурами, виконаними на зазначену тему в єдиній художній стилістиці, покликаний поповнити скарбничку об’єктів культурного туризму міста.

 

У рамках симпозіуму, 12.08.2017, відбуватиметься speed carving – швидка різьба. Протягом 2-3 годин скульптори на очах у глядачів будуть вирізати скульптури меншого розміру (1 м довжиною та 60-80 см у діаметрі). По завершенні свята відбудеться аукціон, кошти з якого підуть на благодійність.

Крім того, в програмі симпозіуму – художні майстер-класи, вечори сучасної музики, кіноперегляди.

Метою фестивалю скульптури «ПОDІЛЛЯ WOODCRAFT» є проведення арт-акції в традиційному європейському форматі на етнічному ґрунті Поділля, залучення жителів і гостей міста до мистецтва дерев’яної різьби, створення художньої композиції в дереві як данини унікальній історії Кам’янця-Подільського.


9-07-2017  164 

Залишити свій коментар: